Žiemos ekranai. PONIOS X AUSKARAI
Madame de…

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
1953 1:45 Drama Prancūzija N-13 Prancūzų Lietuvių Prancūzų Institutas Lietuvoje Max Ophüls Charles Boyer, Danielle Darrieux, Vittorio De Sica

Apie filmą

Prisikaupus skoloms, išlaidauti mėgstančiai poniai X tenka parduoti vyro dovanotus auskarus su deimantais. Sužinojęs apie žmonos poelgį, generolas juos paslapčia perperka ir įteikia į Turkiją išvykstančiai meilužei. Prasideda lemtingų atsitiktinumų kurstoma papuošalų kelionė...iki netikėto ir tragiškai pasibaigusio sugrįžimo į tikrosios šeimininkės rankas.

Prieš pradėdamas režisuoti filmus, vokiečių kilmės prancūzų režisierius Max’as Ophüls’as (1902 – 1957) intensyviai dirbo teatre Vokietijoje ir Austrijoje. Po Antrojo pasaulinio karo iš JAV į Prancūziją sugrįžęs režisierius sukurė šiandien šedevrais laikomus filmus: Malonumas (1952), Ponios X auskarai (1953), Lola Montès (1955). Kino istorijoje režisierius užima ypatingą vietą dėl savo išskirtinio stiliaus, kuriam būdingas organiškas nepertrūkstantis kameros judėjimas, rafinuotos, gausios dekoracijos, daugiasluoksnis moterų herojų portretų kūrimas.

Filmas bus rodomas tik vasario 8 d.

 35 mm kino juosta

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!