TOBULAS PASIMATYMAS
Tobulas pasimatymas

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2020 1:35 Komedija Lietuva N-13 Lietuvių UAB "Nord play" ROBERTAS RAZMA JURGITA JURKUTĖ, LEONARDAS POBEDONOSCEVAS, GIEDRIUS ARBAČIAUSKAS, GODA PETKUTĖ, EIMUTIS KVOŠČIAUSKAS, ANGELINA DAUKAITĖ, TOMAS ERBRĖDERIS, GABIJA JARAMINAITĖ, INGA JANKAUSKAITĖ

Apie filmą

Pradinių klasių mokytoja Lina svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma.

Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu? Ar įmanoma rasti meilę internetinių pasimatymų labirintuose? Kiek varlių reikės pabučiuoti Linai, kad surastų princą ant balto žirgo? Ar pirmasis pasimatymas gali būti tobulas?

„Tobulas pasimatymas“ – romantinė komedija, pilna gyvenimiškų nesusipratimų, nuoširdžių jausmų, netikėtų šeimyninių dramų ir, žinoma, viską nugalinčios meilės.

Filmas bus rodomas iki vasario 6 d. 

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!