Fabelmanai
The Fabelmans

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2022 2:31 Drama JAV N-13 Anglų Lietuvių UAB "ACME Film" Steven Spielberg Gabriel LaBelle („Grobuonis“, „Amerikos žigolo“), Michelle Williams („Didysis šou meistras“, „Visi pasaulio pinigai“, „Mančesteris prie jūros“), Paul Dano („Betmenas“, „Bus kraujo“), Seth Rogen („Steve Jobs“), Judd Hirs

Seansai

02.02 Ketvirtadienis 17:15
DIDŽIOJI LIKO
10+
02.03 Penktadienis 16:20
DIDŽIOJI LIKO
10+
02.05 Sekmadienis 15:00
DIDŽIOJI LIKO
10+

Apie filmą

5 Auksiniams Gaubliams jau nominuota juosta „Fabelmanai“ – tai naujausias, pusiau autobiografinis Holivudo karaliaus Steveno Spielbergo darbas, pasakojantis apie berniuką Semį Fabelmaną, kuris, gimęs inžinieriaus ir menininkės šeimoje (kaip ir pats S. Spielbergas), dar nepradėjęs lankyti mokyklos, susižavi kino magija.

Skatinamas motinos, Semis vis drąsiau žvelgia į pasaulį pro kino kameros objektyvą. Netrukus paaiškėjus sukrečiančiai šeimos istorijos detalei, filmų kūrimas berniukui tampa neprilygstamu įrankiu ieškant atsakymų į jį kamuojančius klausimus bei išsigelbėjimu nerimą keliančioje, o kartais ir gąsdinančioje gyvenimo realybėje. Pamažu augdamas ir tobulėdamas, vaikinas tvirtai įsitikina, kad kinas jam – vienintelė ir nepamainoma priemonė, ieškant tiesos apie aplinkinius ir save patį.

Be puikios pagrindinių aktorių vaidybos, kritikai ir žiūrovai taip pat išskiria neprilygstamą S. Spielbergo režisūros bei scenarijaus meistriškumą, operatoriaus darbą ir puikų filmo garso takelį. Juosta dedikuota režisieriaus tėvų Arnoldo Spielbergo ir Lėjos Adler atminimui ir pretenduoja susišluoti pagrindinius metų kino apdovanojimus.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!