NONO BERNIUKAS ZIGZAGIUKAS / ĮGARSINTA LIETUVIŠKAI
2-6 klasėms


2012 1:35 Nuotykių Belgija, Nyderlandai, Prancūzija V VšĮ „Skalvijos kino centras“ Vincent Bal Thomas Simon, Fedja van Huêt, Jessica Zeylmaker, Isabella Rossellini

Pateikti užklausą

Plačiau

Nono, het Zigzag Kind

Nono idealas – jo tėtis policijos inspektorius. Berniukas svajoja tapti geriausiu policininku pasaulyje, persekioti nusikaltėlius ir kovoti už teisingumą. Tačiau kol kas Nono sunkiai sekasi susidoroti su dvylikamečio užduotimis, o kiekvienas nuotykis baigiasi suaugusiųjų priekaištais ir moralais. Likus dviem dienoms iki 13-ojo gimtadienio, Nono išsiunčiamas pas dėdę, kuris turėtų atvesti berniuką į teisingą kelią. Bet kelionei pasisukus netikėta linkme, Nono gauna progą įrodyti, ko jis iš tiesų vertas. Tegul nuotykiai prasideda!

„Prodiuseris man davė knygą jaunimui sakydamas, jog turėčiau sukurti pagal ją filmą. Tačiau nedrįsau. Tada davė dar vieną knygą. Ir dar vieną. Kol galiausiai ant mano stalo atsidūrė knyga apie Nono. Iškart ją pamilau ir nusprendžiau kurti filmą“, – sako režisierius Vincentas Balas.

Temos pokalbiams po filmo: savo šaknų pažinimas, kilmės svarba, santykiai su artimaisiais, vaiko ir suaugusiojo pasaulio ribos, populiarioji kultūra, kino ir tikrovės santykis.

DALINTIS PER FB