KITOS MERGINOS / Toiset Tytot
LIETUVIŠKAI SUBTITRUOTA 9-12 klasėms


2015 1:30 Drama Suomių Lietuvių Garsas

Pateikti užklausą

Plačiau

Toiset Tytöt

Kurortinis romanas, stiprus susirūpinimas dėl figūros linkių, meilė be atsako ir galiausiai nėštumas, atrodo, dažnai pasitaikantys suaugusios moters gyvenimo tarpsniai, bet, kai tai atsitinka ką tik stuktelėjus aštuoniolikai, tuomet realybė skaudžiai prispaudžia uodegą. Keturios geriausios draugės Jessica, Jenny, Taru ir Aino kuria video dienoraštį, o papasakoti yra ką... Aino tenka vaduotis iš savo susikurto minčių kalėjimo. Romantikė Jessica dėl Lietuvoje patirtos meilės pasirengusi beprotiškiems nuotykiams. Įspūdingos išvaizdos Jenny atsiduria seksualinės tapatybės krizėjės ir ryžtasi fatališkiems pokyčiams. Paskutinioji iš ketvertuko – Taru. Jos siekis tapti modeliu kaip Kate Moss ir mirti dar iki trisdešimties, atrodo, bus nelemtas išsipildyti. Suomių režisieriaus Esa Illi režisuota drama nominuota keturiose kategorijose ir pelniusi du apdovanojimus, paremta tikrais įvykiais. Filme vaidina ir lietuvių aktoriai Sigutis Jačėnas ir Arnas Danusas.

Temos pokalbiams po filmo: pirmieji žingsniai suaugusiųjų pasaulyje, emocinės žaizdos, psichologiniai kompleksai, gebėjimas iš jų išsilaisvinti ir atsiverti pasauliui, gyvenimiškos klaidos ir išeitis iš sudėtingų situacijų.

Ugdymo sritys: meninis ugdymas, psichologija, dorinis ugdymas, informacinės technologijos, klasės valandėlė, bendrosios kompetencijos.

DALINTIS PER FB