KITOS MERGINOS / Toiset Tytot
9-12 klasėms


2015 1:30 Drama Suomija N-13 Suomių Lietuvių Garsas

Pateikti užklausą

Plačiau

Toiset Tytöt

Džesikai, Dženi, Taru ir Ano devyniolikti gyvenimo metai taps kertiniais. Lig šiol jos buvo paauglės ir leido laiką keliaudamos, žaisdamos, ieškodamos nuotykių ir iki ryto šokdamos. Tačiau vaikystė kada nors turi baigtis. Per tris vasaros mėnesius keturios draugės skirtingais būdais įžengs į suaugusiųjų pasaulį. Vienai šis žingsnis – tai meilės romanas, kuriame myli truputį daugiau nei esi mylima, kitai – į veidą tėkšta pasaulio neteisybė. Tačiau visų pirma tai istorija apie draugystę, kuri nuolat patiria išbandymų, bet visuomet išlieka tvirta. Suomių režisieriaus Esa Illi režisuota drama nominuota keturiose kategorijose ir pelniusi du apdovanojimus, paremta tikrais įvykiais. Filme vaidina ir lietuvių aktoriai Sigutis Jačėnas ir Arnas Danusas.

Temos pokalbiams po filmo: pirmieji žingsniai suaugusiųjų pasaulyje, emocinės žaizdos, psichologiniai kompleksai, gebėjimas iš jų išsilaisvinti ir atsiverti pasauliui, gyvenimiškos klaidos ir išeitis iš sudėtingų situacijų.

Ugdymo sritys: meninis ugdymas, psichologija, dorinis ugdymas, informacinės technologijos, klasės valandėlė, bendrosios kompetencijos.

DALINTIS PER FB