Kino pamokos

Kviečiame pažinimo džiaugsmą atrasti kino pamokose!

Kino edukacija – švietimas naudojant filmus kaip informacijos bei idėjų šaltinį, padedantį atskleisti, interpretuoti ir aiškinti įvairių disciplinų temas, lavinti asmens kūrybinius gebėjimus ir kritinį mąstymą.

Kino pamoka – tai edukacinė programa, kurios metu mokiniai ne tik mėgaujasi kinu, bet ir dalyvauja diskusijoje, analizuoja filme matytas problemas bei reiškia savo mintis ir įžvalgas.

 

 -PREMJERA-

 
LAPKRIČIO 29 D. 12:00 VAL. KINO CENTRE „GARSAS“ Žiūrovų laukia raudonas kilimas, staigmenos!
 
KOVOTOJAS /BIGMAN
 
Nyderlandai, šeimos, drama, 2022, 1:30. N-7
 
Paremtas tikrais faktais.
 
Džiaugsmas, kurį teikia futbolas, yra šios istorijos variklis!
Susieti aistros futbolui, Dylanas ir Josefas iš naujo atranda draugystės galią, kad įveiktų gyvenimą keičiantį įvykį.
Geriausi draugai Dylanas ir Josefu svajoja tapti profesionaliais futbolininkais kaip jų herojus Soufiane Touzani . Vieną dieną netikėtas įvykis Dilanui viską pakeičia, ir jis turi susitaikyti su savo nauju gyvenimu. Jis nenori paleisti savo svajonės ir vis dar yra pasiryžęs kartu su Josefu laimėti Touzani taurę!
Dėka čiuožėjos mergaitės Majos, kurią jis yra įsimylėjęs, jis išmoksta žaisti futbolą visiškai nauju būdu.
„Kovotojas“ yra filmas apie tikrą draugystę, nepasidavimą ir siekį laimėti.
JŪSŲ LAUKS SIURPRIZAI IR RAUDONAS KILIMAS!
 
REGISTRACIJA
TEL.: 868219800
 
photo6_big

 ________________________________________________________________________________________________________

Gegužės 26 d. 12 val. kino centro „Garsas" filmo „ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ" PREMJERA! Žiūrovų laukia raudonas kilimas, staigmenos!

ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ / Playground / Un monde

Belgija, psichologinė drama, šeimos, 2021, 1:12
Rež. Laura Wandel
Originalo kalba: prancūzų
Įgarsinta lietuviškai

Sutinkame 7-erių Norą ir jos vyresnį broliuką Abelį pirmąją mokyklos dieną. Vėliau tą pačią dieną Nora pastebi, kad iš Abelio tyčiojasi kiti vaikai. Norėdama pagelbėti, ji skuba pranešti tėčiui, tačiau Abelis priverčia ją nutilti. Priversta rinktis tarp ištikimybės vienam ir kitam, Nora pamažu perpranta mokyklos kiemo taisykles ir bando rasti savo vietą tarp suaugusiųjų ir vaikų.

„Žaidimų aikštelė“ nepaliks abejingų: neįtikėtinai grynas ir emociškai destabilizuojantis filmo turinys mus skatina žvelgti į dviejų vaikų veidus, kurių tikrumas ir autentiškumas priverčia užmiršti, jog žiūrime filmą. Šokiruojantis savo emocine branda, „Žaidimų aikštelė“ neieško kaip paguosti ar įtikti, veikiau skatina žiūrovą išgirsti ir reaguoti.“ (Marija Fridinovaitė) 

Pasaulinė premjera: Kanų kino festivalis, „Ypatingo žvilgsnio“ programa, 2021 m.

Apdovanojimai

FIPRESCI prizas, Kanų kino festivalis, 2021 m.; Geriausias debiutas, Haifos kino festivalis, 2021 m.; Geriausias pirmas ilgametražis, Londono kino festivalis, 2021 m. 

Režisierės(-iaus) biografija

Scenarijų autorė ir režisierė Laura Wandel (g. 1984 m. Briuselyje) mokėsi režisūros Belgijos menų institute (Institut des Arts de Diffusion, IAD). Studijų metais sukurtas trumpametražis „Sienos“ (2007 m.) apkeliavo įvairius pasaulio kino festivalius, o trečiasis trumpo metro filmas „Svetimi kūnai“ (2014 m.) varžėsi Kanuose. „Žaidimų aikštelė“ yra pirmasis jos ilgo metro filmas.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=xTMPmRRyucI

Bilietai: https://www.garsas.lt/filmas/zaidimu-aikstele/

Playground (2021) | MUBI UN MONDE - Festival de Cannes Le film de la semaine : Un monde **** [VIDÉO] | Cinéma | Arts | Le Soleil -  Québec

 _______________________________________________________________________________________________________________________________________________

 -PREMJERA-

 

Balandžio 29 d. 12 val. kino centro „Garsas" filmo „NENORMALI" PREMJERA! Žiūrovų laukia raudonas kilimas, staigmenos!

NENORMALI / Psychobitch

Norvegija, drama, 2019, 1:49, V
Originalo kalba: norvegų, anglų, prancūzų
Subtitrai: lietuvių


Rež. Martin Lund 

Frida pati pasirinko tapti klasės autsaidere. Bet kokiu atveju kiti mokyklos vaikai sutinka – ji kitokia nei visi. Jos klasiokas Marius stengiasi būti geriausiu mokykloje. Kai Marius ir Frida gauna bendrą mokyklinę užduotį, vaikinui tai tampa dar viena proga parodyti, koks jis šaunus. Bet Fridai nereikia pagalbos iš „auksinio“ klasės berniuko. Jų popamokiniai susitikimai virsta audringų santykių katalizatoriumi. Bendravimas su Frida Mariui tampa iššūkiu, suteikiančiu naujų įdomių patirčių.

Trumpas aprašymas:
Mariaus vis neapleidžia mintys, kad nėra pakankamai sėkmingas. Kai mokytoja bendram mokykliniam projektui Marių paskiria į vieną komandą su klasės autsaidere Frida, prasideda audringa draugystė, kuri taps rimtu Mariaus asmeniniu ir reputacijos išbandymu.

Temos – draugystė, branda, mokykla, santykiai, meilė.

 

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-PREMJERA-

Raudonas kilimas, interaktyvus filmo atidarymas laukia visų dalyvaujančių filmo premjeroje „Vyriškumo pamokos“ balandžio 7 d. 12:00 val.

Ateik, dalyvauk, pamatyk!

 vyriškumo_pamokos_(1)

 

 


 

-FESTIVALIS-

EUROPOS KINAS IR DIENĄ, IR NAKTĮ

Vaikų ir jaunimo programa PAŽADINTI ŽVILGSNIAI

ATIDARYMAS KOVO 8 D. 12 VAL. 

Kviečiamos klasės pamatyti festivalio filmus. Susitikti su įdomiais žmonėmis, kalbėtis, tobulėti ir kine atrasti vis naujas patirtis.

Užsisakyti galite jums patogiu laiku.

TEL. +37068219800

Galima naudotis Kultūros pasu.


 

-LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA!

Būkime vieningi, švęskime Vasario 16-ą

 


 

-KINO PAMOKA 2022-

 


Animacinis filmas "Mažoji Klara"  laukia savo žiūrovų.

klara2

Atsisiųsk Mažosios Klaros receptų knygelę. 

Kepk pyragą ir džiugink artimuosius.

Klaros_receptų_knygutė

 

2021 m rugsėjis pilnas edukacinių filmų,

IŠSIRINK IR ATEIK SU DRAUGAIS.


 

„Kino pamoka“ kviečia mažuosius į kino seansą!

Išsirink kiną ir ateik į Garsą.


 

MUZIKOS TALENTAI KINE!

Pažinkime pasaulio muzikos talentus kine.

 

 

KAI PRASIVERIA DURYS!

Kviečiame vyresnių klasių mokinius į nepakartojamą kino istoriją apiepirmuosius žingsnius į suaugusių pasaulį.  Apie atradimus ir  praradimus, apie tikrą gyvenimą ir pasirinkimą.

Kai užsiveria vaikystės langai, prasiveria durys! 

PAŽINK SAVE PER KINĄ IR BŪK PASIRUOŠĘS SAVO KELIONEI...

KITOS MERGINOS!/Toiset Tytot

Suomija, drama, 2015, 1.30, N-13, subtitruota lietuviškai

Kurortinis romanas, stiprus susirūpinimas dėl figūros linkių, meilė be atsako ir galiausiai nėštumas, atrodo, dažnai pasitaikantys suaugusios moters gyvenimo tarpsniai, bet, kai tai atsitinka ką tik stuktelėjus aštuoniolikai, tuomet realybė skaudžiai prispaudžia uodegą. Keturios geriausios draugės Jessica, Jenny, Taru ir Aino kuria video dienoraštį, o papasakoti yra ką... Aino tenka vaduotis iš savo susikurto minčių kalėjimo. Romantikė Jessica dėl Lietuvoje patirtos meilės pasirengusi beprotiškiems nuotykiams. Įspūdingos išvaizdos Jenny atsiduria seksualinės tapatybės krizėjės ir ryžtasi fatališkiems pokyčiams. Paskutinioji iš ketvertuko – Taru. Jos siekis tapti modeliu kaip Kate Moss ir mirti dar iki trisdešimties, atrodo, bus nelemtas išsipildyti. Suomių režisieriaus Esa Illi režisuota drama nominuota keturiose kategorijose ir pelniusi du apdovanojimus, paremta tikrais įvykiais. Filme vaidina ir lietuvių aktoriai Sigutis Jačėnas ir Arnas Danusas.

Temos pokalbiams po filmo: pirmieji žingsniai suaugusiųjų pasaulyje, emocinės žaizdos, psichologiniai kompleksai, gebėjimas iš jų išsilaisvinti ir atsiverti pasauliui, gyvenimiškos klaidos ir išeitis iš sudėtingų situacijų.

Ugdymo sritys: meninis ugdymas, psichologija, dorinis ugdymas, informacinės technologijos, klasės valandėlė, bendrosios kompetencijos.

 


 

NUTAPYTAS SPALIO KINAS

KVIEČIA Į FILMUS IR RENGINIUS.

ATEIK, DALYVAUK IR BŪK KINO ŽINOVU.

 

 


PREMJERA

ROKA KEIČIA PASAULĮ

SPALIO 8 D. 12:00 VAL. KINO CENTRE "GARSAS"

 


KAS STIPRESNIS, SISTEMA AR TU?

ATEIK PAMATYTI DVIKOVĄ, PASISEMTI PATIRTIES IR APTARTI ŠVIETIMO SISTEMĄ SU FILMO KŪRĖJAIS.

REGISTRUOKITĖS TEL 868219800

untitled_(1)

 

 


 

RUGSĖJIS 2020  KVIEČIA Į KINO FILMUS

 


NACIONALINĖ FILMO PREMJERA

„NEPAMIRŠK KVĖPUOTI“/NE POZABI DIHATI

Slovėnija, drama, 2019, 1:37, N-7

 

Kviečia visus pagalvoti apie šeiminius ir romantiškus santykius, pirmuosius žingsnius į suaugusiųjų pasaulį, asmens tapatumą ir savarankiškumo sampratą.

Atkreipti dėmesį į brolių tarpusavio santykius, paauglio vidinį pasaulį, prieštaringas emocijas ir jausmus, emocijų valdymą.

 

 

 

 

 

Ypatingą istoriją apie draugystę pasakos edukacinis filmas "Nepaprasta vasara su Tesa"

 

SUŽIKOK IŠ KUR KILĘS... EDUKACINIS FILMAS "BALTŲ GENTYS. Paskutinieji Europos pagonys"

 

 

 

 

Kviečiame pamatyti XVI tarptautinio filmų festivalio EUROPOS KINAS IR DIENĄ, IR NAKTĮ 2020 filmus.

Kviečiame į kino pamokas 2020 m. vasario mėn.

Kino pamoka -  Ikimokyklinio amžiaus vaikams

 

 

 

 pk SPALIS2019.[2]

 

 

 

Plačiau

Edukaciniai projektai

Plačiau

Edukaciniai projektai (2022)

Kino centre “Garsas“ dirbantys specialistai žino, kad kino edukacija yra būtina. Juolab, kad vaikams ir jaunimui vaizdas ir garsas yra viena priimtiniausių ir maloniausių priemonių gauti informaciją. Tad kodėl to neišnaudojus mokymosi procese ir papildyti jį edukacinių filmų žiūrėjimu? Pas mus visada rasite galimybių tobulėti, jei jums įdomus kinas ar kino integracija į edukacinį procesą.Tikimės, kad mūsų siūlomi filmai, kaip informacijos ir idėjų šaltiniai, padės atskleisti, interpretuoti ir aiškinti įvairių disciplinų temas, lavinti mokinių kūrybinius gebėjimus ir kritinį mąstymą.

 

Plačiau

Savanorystė

savanorystė_kine!_(1)

Jei esi veiklus, kūrybingas, nori susipažinti su kino centro „Garsas“ veikla ir prisdėti prie kūrybinių idėjų įgyvendinimo, dalyvauti įvairiose projektuose ir padėti juos koordinuoti, JUNKIS Į KINO CENTRO SAVANORIŲ GRETAS!

 

 

Plačiau

GARSO PLATINAMI FILMAI

Plačiau