Kino pamokos

Kviečiame pažinimo džiaugsmą atrasti kino pamokose!

Kino edukacija – švietimas naudojant filmus kaip informacijos bei idėjų šaltinį, padedantį atskleisti, interpretuoti ir aiškinti įvairių disciplinų temas, lavinti asmens kūrybinius gebėjimus ir kritinį mąstymą.

Kino pamoka – tai edukacinė programa, kurios metu mokiniai ne tik mėgaujasi kinu, bet ir dalyvauja diskusijoje, analizuoja filme matytas problemas bei reiškia savo mintis ir įžvalgas.

Animacinis filmas "Mažoji Klara"  laukia savo žiūrovų.

klara2

Atsisiųsk Mažosios Klaros receptų knygelę. 

Kepk pyragą ir džiugink artimuosius.

Klaros_receptų_knygutė

 

2021 m rugsėjis pilnas edukacinių filmų,

IŠSIRINK IR ATEIK SU DRAUGAIS.

 

„Kino pamoka“ kviečia mažuosius į kino seansą!

Išsirink kiną ir ateik į Garsą.

 

MUZIKOS TALENTAI KINE!

Pažinkime pasaulio muzikos talentus kine.

 

 

KAI PRASIVERIA DURYS!

Kviečiame vyresnių klasių mokinius į nepakartojamą kino istoriją apiepirmuosius žingsnius į suaugusių pasaulį.  Apie atradimus ir  praradimus, apie tikrą gyvenimą ir pasirinkimą.

Kai užsiveria vaikystės langai, prasiveria durys! 

PAŽINK SAVE PER KINĄ IR BŪK PASIRUOŠĘS SAVO KELIONEI...

KITOS MERGINOS!/Toiset Tytot

Suomija, drama, 2015, 1.30, N-13, subtitruota lietuviškai

Kurortinis romanas, stiprus susirūpinimas dėl figūros linkių, meilė be atsako ir galiausiai nėštumas, atrodo, dažnai pasitaikantys suaugusios moters gyvenimo tarpsniai, bet, kai tai atsitinka ką tik stuktelėjus aštuoniolikai, tuomet realybė skaudžiai prispaudžia uodegą. Keturios geriausios draugės Jessica, Jenny, Taru ir Aino kuria video dienoraštį, o papasakoti yra ką... Aino tenka vaduotis iš savo susikurto minčių kalėjimo. Romantikė Jessica dėl Lietuvoje patirtos meilės pasirengusi beprotiškiems nuotykiams. Įspūdingos išvaizdos Jenny atsiduria seksualinės tapatybės krizėjės ir ryžtasi fatališkiems pokyčiams. Paskutinioji iš ketvertuko – Taru. Jos siekis tapti modeliu kaip Kate Moss ir mirti dar iki trisdešimties, atrodo, bus nelemtas išsipildyti. Suomių režisieriaus Esa Illi režisuota drama nominuota keturiose kategorijose ir pelniusi du apdovanojimus, paremta tikrais įvykiais. Filme vaidina ir lietuvių aktoriai Sigutis Jačėnas ir Arnas Danusas.

Temos pokalbiams po filmo: pirmieji žingsniai suaugusiųjų pasaulyje, emocinės žaizdos, psichologiniai kompleksai, gebėjimas iš jų išsilaisvinti ir atsiverti pasauliui, gyvenimiškos klaidos ir išeitis iš sudėtingų situacijų.

Ugdymo sritys: meninis ugdymas, psichologija, dorinis ugdymas, informacinės technologijos, klasės valandėlė, bendrosios kompetencijos.

 

 

NUTAPYTAS SPALIO KINAS

KVIEČIA Į FILMUS IR RENGINIUS.

ATEIK, DALYVAUK IR BŪK KINO ŽINOVU.

 

 

PREMJERA

ROKA KEIČIA PASAULĮ

SPALIO 8 D. 12:00 VAL. KINO CENTRE "GARSAS"

 

KAS STIPRESNIS, SISTEMA AR TU?

ATEIK PAMATYTI DVIKOVĄ, PASISEMTI PATIRTIES IR APTARTI ŠVIETIMO SISTEMĄ SU FILMO KŪRĖJAIS.

REGISTRUOKITĖS TEL 868219800

untitled_(1)

 

 

 

RUGSĖJIS 2020  KVIEČIA Į KINO FILMUS

 

NACIONALINĖ FILMO PREMJERA

„NEPAMIRŠK KVĖPUOTI“/NE POZABI DIHATI

Slovėnija, drama, 2019, 1:37, N-7

 

Kviečia visus pagalvoti apie šeiminius ir romantiškus santykius, pirmuosius žingsnius į suaugusiųjų pasaulį, asmens tapatumą ir savarankiškumo sampratą.

Atkreipti dėmesį į brolių tarpusavio santykius, paauglio vidinį pasaulį, prieštaringas emocijas ir jausmus, emocijų valdymą.

 

 

 

 

 

Ypatingą istoriją apie draugystę pasakos edukacinis filmas "Nepaprasta vasara su Tesa"

 

SUŽIKOK IŠ KUR KILĘS... EDUKACINIS FILMAS "BALTŲ GENTYS. Paskutinieji Europos pagonys"

 

 

 

 

Kviečiame pamatyti XVI tarptautinio filmų festivalio EUROPOS KINAS IR DIENĄ, IR NAKTĮ 2020 filmus.

Kviečiame į kino pamokas 2020 m. vasario mėn.

Kino pamoka -  Ikimokyklinio amžiaus vaikams

 

 

 

 pk SPALIS2019.[2]

 

 

 

Plačiau

Edukaciniai projektai

Kino centre “Garsas“ dirbantys specialistai žino, kad kino edukacija yra būtina. Juolab, kad vaikams ir jaunimui vaizdas ir garsas yra viena priimtiniausių ir maloniausių priemonių gauti informaciją. Tad kodėl to neišnaudojus mokymosi procese ir papildyti jį edukacinių filmų žiūrėjimu? Pas mus visada rasite galimybių tobulėti, jei jums įdomus kinas ar kino integracija į edukacinį procesą.Tikimės, kad mūsų siūlomi filmai, kaip informacijos ir idėjų šaltiniai, padės atskleisti, interpretuoti ir aiškinti įvairių disciplinų temas, lavinti mokinių kūrybinius gebėjimus ir kritinį mąstymą.

 

 

ATEIK, PAMATYK, IŠGIRSK, PAJAUSK FILMĄ!

 

 

 ikimok.2020_02pdf

vasaris_kino_pamoka2020PDF2021_festivalio_nuostatai

Plačiau

Savanorystė

savanorystė_kine!_(1)

Jei esi veiklus, kūrybingas, nori susipažinti su kino centro „Garsas“ veikla ir prisdėti prie kūrybinių idėjų įgyvendinimo, dalyvauti įvairiose projektuose ir padėti juos koordinuoti, JUNKIS Į KINO CENTRO SAVANORIŲ GRETAS!

 

 

Plačiau

GARSO PLATINAMI FILMAI

Plačiau