Vasario 9 d. 18:00 val. Kino centre „Garsas” filmo MAN VISKAS GERAI peržiūra + susitikimas su kūrybine grupe

Susitikime dalyvauja: Režisierius Ernestas Jankauskas ir aktorė/scenarijaus kūrėja Gabija Siurbytė

Bilietai


MAN VISKAS GERAI
Drama, Komedija, Lietuva, 2021, 1:33 val., N-13, filmas lietuvių kalba, be subtitrų.

Linksmas ir ironiškas filmas apie mokslininkę, kuri visomis išgalėmis stengiasi išlaikyti susikurtą tobulos moters įvaizdį.

Neuromokslininkė Marija (akt. Gabija Siurbytė) grįžta į savo įprastą gyvenimą po laiko, praleisto klinikoje dėl nervinio išsekimo ir panikos priepuolių. Ji siekia susigrąžinti vietą savo pačios sukurtame moksliniame tyrime ir įtikinti šeimą bei kolegas, kad jai viskas gerai. Vis dėlto nuslėpti vis dažnėjančias panikos atakas ir tuo pačiu metu varžytis dėl mokslinio projekto bei šeimos meilės, yra daug sunkiau nei ji manė. Ypač, kai jos kolega (akt. Donatas Simukauskas) bando pašalinti Mariją nuo tyrimo, paauglė dukterėčia (akt. Mija di Marco) girta naktimis dainuoja Vitalijos Katunskytės dainas, mama (akt. Nelė Savičenko) ginčijasi su gydytojais dėl operacijos, močiutė (akt. Elvyra Žebertavičiūtė) vis prikaišioja dėl nepakankamo maisto kiekio ir kitų mažmožių, o sužadėtinis (akt. Andrius Paulavičius) nepatenkintas, kad ji siekia karjeros ir nesiryžta kurti šeimos.

Režisierius Ernestas Jankauskas, žinomas iš filmų „Anglijos karalienė pagrobė mano tėvus“ (2014) ir „Čia buvo Saša“ (2018), kurdamas šį filmą, ne tik kėlė iššūkius aktoriams, nardindamas juos po vandeniu, uždarydamas kalėjime ar sukeldamas avarines situacijas, bet ir treniravosi su pelėmis bei arkliais.