„TRUMPAS KINAS. Viskas apie mus“– trumpametražių filmų programa, kviečianti pasinerti į ironijos, romantiškų jausmų, nostalgijos ir veiksmo kupinus gyvenimus. Penkiose lietuvių kino kūrėjų istorijose apstu komiškos ir sukrečiančios realybės atspindžių, artumo paieškų, kasdienių pralaimėjimų. Čia keliami klausimai, kodėl taip sunku mylėti, apie ką limuzine kalba nepažįstami žmonės ir kaip išgyventi susitikimą su susvetimėjusia šeima. Filmai buvo pristatyti Venecijos, Varšuvos, Londono, Glazgo filmų festivaliuose ir toliau tęsia savo kelionę Lietuvoje.

Programos trukmė: 79 min.

Limuzinas

rež. Saulė Bliuvaitė, dokumentinis, 2021, 15min.
Limuzinais besivažinėjančius niekuo tarpusavyje nesusijusius žmones sujungia bendras kelionės tikslas – nežinomybė.

Apklausa

rež. Urtė Sabutytė, vaidybinis, 2021, 14 min.
2000-ieji. Jauna prokurorė Aleksandra tiria prekybos žmonėmis bylą. Kartu su ja praleidžiama diena komisariate, kur įvykdomos dvi apklausos. Pirmojoje prokurorė susiduria su įtariamuoju Andriumi – mokyklos laikų draugu, provokuojančiu, nepasiduodančiu jos strategijoms ir neleidžiančiu nė minutei atsipalaiduoti. Antroje apklausoje laukia nukentėjusioji Viktorija, turinti savų priežasčių nepasitikėti teisėsauga.

Viskas gerai

rež. Jorūnė Greičiūtė, vaidybinis, 2020, 17 min.
Du vidutinio amžiaus žmonės važiuoja į pasimatymą prie upės.

Techno, Mama

rež. Saulius Baradinskas, vaidybinis, 2021, 18 min.
Nikita mėgsta klausytis techno ir svajoja nuvykti į Berlyną, aplankyti žymųjį „Berghain“ klubą. Jo motina Irena dar nežino apie tokias sūnaus svajones, tad jų lūkesčiai greitai susikirs.

Pirmas sekmadienis po pirmos pilnaties

rež. Greta Griniūtė, vaidybinis, 2021, 15 min.
Londone gyvenančiai didžėjai Eglei grįžus į gimtąją Lietuvą – Velykoms, ją pasitinka daugiau nei tik muzika.

Bilietai ir seansų laikai: https://www.garsas.lt/filmas/trumpas-kinas-viskas-apie-mus/