Pati baisiausia naktis kino centre GARSAS! 2 filmai už 6 eur!

Bilietai: https://www.garsas.lt/filmas/helovino-kino-naktis-helovinas-zudo/

NEPASOTINAMAS ALKIS

JAV, siaubo, mistinis, 2020, 1:39, N-16
Rež.: Scott Cooper
Originalo kalba: anglų
Subtitrai: lietuvių

„Oskaro“ laureatas Guillermo del Toro („Pano labirintas“, „Vandens forma“, „Pragaro vaikis“, „Šiurpios istorijos pasakojimui tamsoje“) pristato dar vieną pasakojimą apie paslaptingus, keistus ir logišku protu nepaaiškinamus dalykus.

Mažame Oregono miestelyje gyvena berniukas Lukas (aktorius Jeremy T. Thomas). Paauglys nuo visų slepia baisią paslaptį, kurios ir pats iki galo nesuvokia. Nors aplinkiniai į jį nekreipia dėmesio, tačiau berniuko mokytoja Džiulija (akt. Keri Russell) pastebi, kad vaikas prislėgtas kažkokios itin kruopščiai saugomos paslapties.

Vieną dieną miestelio šerifas (akt. Jesse Plemons) randa miške žiauriai sudarkytą vyro kūną. Tiksliau, jo dalį. Nusikaltimo pėdsakai veda į apleistą, netoliese esančią šachtą. Kūno liekanos rodo, kad tai galėjo būti žvėris – didelis ir žiaurus žvėris. Tačiau apylinkėse tokių gyvūnų lyg ir neturėtų būti. Vietinis indėnų palikuonis Vorenas (akt. Graham Greene) papasakoja tyrėjams apie paslaptingą monstrą, nuo senų senovės gyvenantį jo tautos legendose.

Netrukus ima aiškėti, jog Luko paslaptis gali būti tiesiogiai susijusi su šiomis legendomis. Siaubo apimtam berniukui ir jį globojančiai mokytojai teks akis į akį susidurti su protu nesuvokiama paslaptinga jėga, paneigiančia bet kokias išankstines nuostatas ir pačią realybę.

HELOVINAS ŽUDO

JAV, siaubo, trileris, 2021, 1:46, N-16
Rež.: David Gordon Green
Originalo kalba: anglų
Subtitrai: lietuvių

Egzistuoja tik keletas franšizių, kurios yra tokios mėgstamos kaip „Helovinas“. 1978 metais kino teatrų ekranuose pasirodęs John Carpenter originalus siaubo filmas kino gerbėjus supažindino su paslaptingu ir, atrodytų, nepažeidžiamu maniaku Maiklu Majersu bei jo persekiojama mergina Laurie Strode (akt. Jamie Lee Curtis).

2018 m. režisierius David Gordon Green prieš keturis dešimtmečius sukurtai franšizei įkvėpė naują gyvybę, kai pristatė geriausią serijinio žudiko po originalo tęsinį, tiesiog pavadintą tuo pačiu pavadinimu – „Helovinas“.

Dabar D. G. Green sugrįžta į 12-ąją serijos dalį su siaubo trileriu „Helovinas žudo“, tiesioginiu 2018-ųjų filmo tęsiniu, kuriame praėjus vos kelioms minutėms po to, kai Laurie Strode (akt. Jamie Lee Curtis), jos dukra Karen (akt. Judy Greer) ir anūkė Allyson (Andi Matichak) paliko kaukėtą pabaisą Maiklą Majersą įkalintą narve sudegti Laurie namo rūsyje.

Tuo tarpu Laurie, skubiai gabenama į ligoninę su gyvybei pavojingais sužalojimais, tiki, kad pagaliau nužudė ją visą gyvenimą persekiojusį kankintoją. Tačiau Maiklui pavyksta išsilaisvinti iš Laurie spąstų ir jis atnaujina savo ritualinį kraujo praliejimą.

Tuomet Laurie, kovodama su skausmu ir ruošdamasi apsiginti nuo maniako, įkvepia visą miestą pakilti kartu prieš nesulaikomą pabaisą. Visų trijų kartų Strode šeimos moterys prisijungia prie grupės, išgyvenusios ankstesnius Maiklo siautėjimus, ir nusprendžia perimti reikalus į savo rankas, sudarydamos budrią komandą, kuri ketina kartą ir visiems laikams sumedžioti Maiklą.

Blogis mirs šiąnakt.