Kino programa „Lietuviško kino dienos 2021“ kino centre „Garsas“ spalio 14 – 21 d. – lietuviškų filmų programa: naujausi dokumentiniai, vaidybiniai, trumpametražiai filmai, išskirtinės retrospektyvos, skirtos režisierių, aktorių jubiliejams bei iškilių Lietuvai asmenybių paminėjimui, taip pat susitikimai su filmų kūrybinėmis grupėmis, teminės parodos.

Žiūrovai kviečiami ne tik žiūrėti, tačiau ir balsuoti už labiausiai patikusį lietuvišką filmą. Žiūroviškiausias filmas bus apdovanotas prizu, kurį įsteigė daugiametis renginio rėmėjas – meninio stiklo studija „Glassremis" ir jos įkūrėjas menininkas Remigijus Kriukas.

Spalio 16 d. 18:30 val., 19 d. 18 val. Trumpametražių filmų programa TIK TARP MŪSŲ

Spalio 16 d. 18:30 val. dalyvauja ir filmus pristato režisierės: Karolina Nadzeikaitė, Elvina Nevardauskaitė ir Elena Rožukaitė.

 

AMMU (rež. Karolina Nadzeikaitė, vaidybinis, 2021, 0:24)

A007_2

Laukais (rež. Kamilė Milašiūtė, vaidybinis, 2019, 0:15)

laukais_3

Atskirti balsai (rež. ElvinaNevardauskaitė, David Heinemann, dokumentinis, 2020, 0:17)

voices 

 Senis (rež. Elena Rožukaitė, vaidybinis, 2021, 0:30)

senis_01

Kaina nuo 3eur.

 

Tik tarp mūsų – tai talentingų naujosios kartos lietuvių moterų kūrėjų filmų programa, kurioje raginama įsiklausyti į save, pažinti mus supančią aplinką bei joje užkoduotus santykius. Keturių trumpametražių filmų programoje pristatomos istorijos labai kontrastingos – prabylančios apie vienatvę, tėvų ir vaikų santykius, mūsų vidinius balsus ir tolimą meilę.  Filmai buvo rodyti sausį vykusio 14-ojo Vilniaus tarptautinio trumpųjų filmų festivalio nacionalinėse konkursinėse programose.

 

 

*Renginys bus filmuojamas, fotografuojamas; medžiaga viešinama.

Trumpametražių filmų programą pristato:

large.large.lithuanianshorts_logo__(2)00

Partneriai:

glassremis

 

Projektas „Nacionalinis kinas" iš dalies finansuojamas:

panevezio-miesto-savivaldybe         lietuvos_kino_centras