Veidrodžio ložė 2024. Filmas - PRASTI REIKALAI 

Sausio 31, 18:00 kino gurmanų klubas Veidrodžio ložė kviečia į filmo "Prasti reikalai” peržiūrą kino centre „Garsas”

Po filmo vyks diskusija su kino kritike Neringa Kažukauskaitė

BILIETAI

 

 

 

PRASTI REIKALAI (POOR THINGS)
Drama, Fantastinis, Komedija, Romantinis, Airija, Didžioji Britanija, JAV, 2023, N-16

"Prasti reikalai" - tai jau 2 Auksinius gaublius pelnęs filmas, kuriam žadamas dar ir ne vienas Oskaras. Tai keistas, romantiškas, šiek tiek kraupus ir gal net truputį erotiškas filmas, kuris jau pradėjo savo kelionę pasaulyje ir pasaulis šį filmą myli.

„Ji yra mano mėgstamiausias kada nors suvaidintas personažas“, – sako Belos Bakster vaidmenį sukūrusi aktorė Emma Stone.

Išskirtinai vizualių filmų kūrėjas Yorgos Lanthimos ir prodiuserė bei aktorė Emma Stone pristato neįtikėtiną istoriją apie fantastišką Belos Bakster (akt. Emma Stone) evoliuciją, jaunos moters, kurią sugrąžino į gyvenimą genialus ir neortodoksiškas mokslininkas daktaras Godvinas Baksteris (akt. Willem Dafoe). Tačiau Bela, akylai saugoma daktaro, trokšta mokytis. Norėdama pažinti aplinkinį pasaulį, kurio jai taip trūksta, Bela pabėga su gražiakalbiu teisininku Dankanu Vederbernu (akt. Mark Ruffalo) į uraganišką nuotykį per žemynus. Išsilaisvinusi nuo savo laikmečio išankstinių nusistatymų, Bela tvirtai laikosi savo tikslo siekti lygybės ir išsivadavimo. Romantinė mokslinės fantastikos kino juosta „Prasti reikalai“ yra trečiasis „Oskaro“ laureatės Emma Stone bendradarbiavimas su keturiems „Oskarams“ nominuotu graikų kino režisieriumi, filmų prodiuseriu, scenaristu, fotografu ir buvusiu profesionaliu krepšininku Yorgos Lanthimos.