2021 m. liepos – rugsėjo mėnesiais jau septynioliktą kartą gero europinio kino mylėtojus pakvies Tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną, ir naktį“.
Festivalis – vienas didžiausių ir svarbiausių kino renginių Panevėžyje, puoselėjantis nekomercinio kino tradicijas, ugdantis ir plečiantis autorinio kino žiūrovų ratą. Festivalio filmai kviečia diskutuoti, pažinti kitas Europos valstybes, žmones ir aktualijas.

Rugsėjo 16 d. 19 val. Filmas „Kroatijos Respublikos konstitucija". Didžioji salė. Kino seansas - nemokamas. Dalyvauja: Kroatijos Respublikos Ambasados Lietuvoje Laikinoji reikalų patikėtinė ponia Dunja STANIČIC. Vakaro svečius džiugins duetas: Ala Fetingienė - akordeonas, Irma Paurienė - fleita.

KROATIJOS RESPUBLIKOS KONSTITUCIJA / Ustav Republike Hrvatske

Kroatija, Čekija, Slovėnija, Makedonija, Jungtinė Karalystė, komedija, drama, 2016, 1:33, N-13
Režisierius: Rajko Grlic
Originalo kalba: kroatų
Subtitrai: lietuvių

Keturi labai skirtingi žmonės gyvena tame pačiame pastate, tačiau vengia vienas kito, nes skiriasi jų gyvenimo būdas, kuo jie tiki ir iš kur yra kilę. Netrukus jų gyvenimas susipina taip, kad tenka pakeisti gilius įsitikinimus ir išankstines nuostatas, susijusias su materialine padėtimi, seksualine orientacija, tautybe ir religija. Lėtai jie pradeda atsiverti vienas kitam ir atpažinti esminį žmogiškumą.

*Kino seansas - nemokamas.

THE CONSTITUTION - Latido Films   Ustav Republike Hrvatske | CoolConnections   The Constitution (2016) - IMDb

 

Partneriai:

kroatijos_ambasada

Projektą „Europos kinas ir dieną, ir naktį" iš dalies finansuoja:

   lietuvos_kino_centras_lkc