Rugsėjo 1 d. 15 val. Garso filmo „Kosminis vaikis" PREMJERA! Žiūrovų laukia šventinė programa - KOSMO MISIJA!

Žiūrovų laukia raudonas kilimas bei šventinė programa - KOSMO MISIJA! Šventės metu vaikai ne tik artimiau susipažins su saulės sistemos planetomis, bet taip pat turės galimybę pamatyti ir pajausti, kokios sąlygos jose vyrauja. Kartu su vedėju vaikai galės savarankiškai pabandyti atlikti įvairių cheminių ir fizikinių eksperimentų, kurie vaizdžiai pademonstruos, kokie iššūkiai lauktų nuskridus į kitas planetas. Vaikai galės pamatyti, kaip veržiasi Veneros ugnikalniai, pajausti, kokios stiprios audros siaučia Jupiteryje ir netgi sudalyvauti raketų paleidimo procese. Kiekvienoje planetoje vaikų lauks įspūdingi bandymai, naujos žinios ir nepamirštamos emocijos. 

Garsas pristato:

KOSMINIS VAIKIS / Space Boy

Belgija, nuotykių, šeimos, 2021, 1:40, N-7
Režisierius: Olivier Pairoux
Vaidina: Peter Van den Begin, Jean-Benoît Ugeux, Albane Masson, Yannick Renier, Bérénice Baôo

Įgarsintas lietuviškai

Vienuolikmečio Džimo susižavėjimas kosmosu tarsi manija. O ar gali būti kitaip, kai tavo tėtis astrofizikas ir rengiasi keliauti į kosmosą? Persikėlęs į kitą miestą, Džimas pakviečiamas dalyvauti jaunųjų mokslininkų konkurse.
Gabus berniukas svajoja atkurti pavojingą Josepho Kittingerio šuolį su helio balionu ir pasiryžęs padaryti viską, kad sukurtų savo oro balioną.
Šiam planui kyla pavojus, kai mokytoja projekto įgyvendinimui suporuoja Džimą su gražiausia klasės mergina Ema, dėl ko kiti bendraklasiai pažada bet kokia kaina neleisti jam užbaigti savo projekto. Džimas įrodys ne tik tėčiui, bet ir visiems, kad net pavojingiausios svajonės daug dirbant yra įgyvendinamos.
Jaudinantis ir dinamiškas filmas „KOSMINIS VAIKIS“  – visą šeimą įtraukiantis nuotykis, kuris perkels jus į kitą pasaulį.

*Bilietų kaina nuo 3 eur.
*Renginys filmuojamas, fotografuojamas, medžiaga viešinama

 

Projektą „Europos kinas ir dieną, ir naktį" iš dalies finansuoja:

   lietuvos_kino_centras_lkc

Projektą „Kino pamoka" iš dalies finansuoja:

  ltk_logotipas_juodas_png     savivaldybes_logo