Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia žiūrėti filmus ir diskutuoti

Rugsėjo 1 d. 13:30 val. Kino centre „Garsas” (Klaipėdos g. 146, Panevėžys)

13:30 Panevėžio Jaunuolių dienos centras, Anima dovanoja muilo burbulų fiestą ir visus norinčius papuoš laikinomis tatuiruotėmis. Solidari kava vaikus vaišins limonadu, tėvelius gardžia kava

14:00 Filmas Mažoji Klara

15:10 Diskusija su psichologu apie pokyčius, troškimus, kaip priimti save naujame gyvenimo etape

 

Filmas: MAŽOJI KLARA / KuToppen 

Norvegija, animacinis, 2018, 1:06, V
Režisierius: Lise I. Osvoll
Įgarsintas lietuviškai

Klara – maža karvytė, gyvenanti mieste kartu su savo mama ir svajojanti tapti garsia žvaigžde. Vieną dieną Klara suranda tėčio jai siųstus laiškus ir pasiryžta keliauti į kaimą susitikti su juo. Ten Klara patiria galybę nuotykių – padeda išgelbėti tėčio ūkį nuo pražūties, atranda savo pirmąjį draugą, o svarbiausia – supranta, kad kiekvienas esame svarbūs tuo, ką darome, tik reikia tikėti savimi.

„Mažoji Klara“ – įdomus ir jaudinantis norvegų animacinis filmas, įgarsintas lietuviškai. Šioje istorijoje žiūrovai susipažins ir su daugiau įsimintinų personažų: itin griežta verslininke kiaulaite Paulina, pagalbos ranką visada tiesiančia višta Čikolina, pedantišku kaimynu ožiu Berntu ir paniškai aukščio bijančiu jo sūnėnu Gaute, piktadariu Fobetronu ir kitais. Filmo muziką ir dainas kūrė garsūs norvegų atlikėjai tokie kaip: Odd Nordstoga, Eva Weel Skram, Emilie Nicholas, Tooji, Sol Heilo, Lisa Børud, Vidar Busk.

Nemokamus bilietus kviečiame pasiimti kino centro „Garsas" kasoje. Informacija tel.: 8 (45) 468833, +370 684 75441

Renginio organizatoriai:

png_garsas