2021 m. liepos – rugsėjo mėnesiais jau septynioliktą kartą gero europinio kino mylėtojus pakvies Tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną, ir naktį“.
Festivalis – vienas didžiausių ir svarbiausių kino renginių Panevėžyje, puoselėjantis nekomercinio kino tradicijas, ugdantis ir plečiantis autorinio kino žiūrovų ratą. Festivalio filmai kviečia diskutuoti, pažinti kitas Europos valstybes, žmones ir aktualijas.

Rugpjūčio 26 d. 19 val. didžioji salė, filmas „Frida. Viva la Vida", svečiuose dalyvauja: FAUSTA DIRŽYTĖ - menininkė / DUONA / Studijos DRUSKA įkūrėja

Renginio metu vyks konkursas. 2-iems laimingiesiems bus padovanotos 2 knygos - autobiografijos „Frida. Fridos Kahlo autobiografija", Hayden Herrera

FRIDA. VIVA LA VIDA
Italija, dokumentinis, 2019, 1:30, N-13
Režisierius: Giovanni Troilo

Begalinė aistra gyventi ir kurti Fridą Kahlo pavertė ryškia meno ikona ir moterų laisvės simboliu. Ši kino dokumentika – tai kelionė į Meksikos širdį, siekiant suprasti, kaip formavosi Fridos pasaulis. Ekspertų įžvalgos ir autentiški kadrai žvelgia už menininkės paveikslų ir pasakoja apie jaunystėje patirtą sunkią traumą, bohemišką aplinką, daugybę meilės romanų ir užsispyrimą būti savimi.

*Kino seansas - NEMOKAMAS.

Projektą „Europos kinas ir dieną, ir naktį" iš dalies finansuoja:

   lietuvos_kino_centras_lkc