Nemokamas kino seansas, skirtas Juodojo kaspino ir Baltijos kelio dienai paminėti. Kino centre „Garsas", Klaipėdos g. 146, po atviru dangumi, rugpjūčio 23 d. 17 val.

Operacija O2
2021, trileris, Lietuva, Estija, Suomija, Latvija, 1:40, N-13, 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Režisierius: Margus Paju (“The Secret Society of Souptown”)
Vaidina: Priit Voigemast, Kaspars Znotins, Agnese Cirule, Ieva Andrejavaite, Doris Tislar, Valentin Novopolskij Rein Oja, Elmo Nuganen, Johan Kristjan Aimla, Sampo Sarkola, Vaidotas Martinaitis ir kt.

Šis filmas - iki šiol ambicingiausias Baltijos šalių istorinis šnipų trileris „Operacija „O2“. Bendra Estijos, Lietuvos, Suomijos ir Latvijos juosta nukels į Antrojo Pasaulinio karo išvakares.

Paskutinėmis 1939-ųjų metų rugpjūčio dienomis paslaptingomis aplinkybėmis nužudomas estų karinės žvalgybos agentas, vadovaujantis antisovietinės žvalgybos skyriui. Tuo pat metu specialiosios tarnybos savo kanalais sužino, kad Stalinas ir Hitleris pasirašė slaptą paktą, kuriame susitarta pasidalinti Europą. Plačiajai visuomenei to dar nenutuokiant, žvalgybininkai jau žino, kad karo atveju Baltijos šalys bus okupuotos grėsmingų kaimynų iš Rytų ir Vakarų.