Rugpjūčio 20 d. 16 val. kino centro „GARSAS" NACIONALINĖ PREMJERA!

Mažųjų žiūrovų laukia raudonas kilimas, PASAKA BE GALO animatoriai, piešimas ant veidukų, pats skaniausias obuolių pyragas bei dovanos!

MAŽOJI KLARA / KuToppen 

Norvegija, animacinis, 2018, 1:06, V
Režisierius: Lise I. Osvoll
Įgarsintas lietuviškai

Klara – maža karvytė, gyvenanti mieste kartu su savo mama ir svajojanti tapti garsia žvaigžde. Vieną dieną Klara suranda tėčio jai siųstus laiškus ir pasiryžta keliauti į kaimą susitikti su juo. Ten Klara patiria galybę nuotykių – padeda išgelbėti tėčio ūkį nuo pražūties, atranda savo pirmąjį draugą, o svarbiausia – supranta, kad kiekvienas esame svarbūs tuo, ką darome, tik reikia tikėti savimi.

„Mažoji Klara“ – įdomus ir jaudinantis norvegų animacinis filmas, įgarsintas lietuviškai. Šioje istorijoje žiūrovai susipažins ir su daugiau įsimintinų personažų: itin griežta verslininke kiaulaite Paulina, pagalbos ranką visada tiesiančia višta Čikolina, pedantišku kaimynu ožiu Berntu ir paniškai aukščio bijančiu jo sūnėnu Gaute, piktadariu Fobetronu ir kitais. Filmo muziką ir dainas kūrė garsūs norvegų atlikėjai tokie kaip: Odd Nordstoga, Eva Weel Skram, Emilie Nicholas, Tooji, Sol Heilo, Lisa Børud, Vidar Busk.

 

Kino centras „Garsas", Klaipėdos g. 146, Panevėžys. Bilietų kaina nuo 3 eur.

 

Projektą „Europos kinas ir dieną, ir naktį" iš dalies finansuoja:

  panevezio-miesto-savivaldybe_(1)      lietuvos_kino_centras_lkc

 

Projektą „Kino pamoka" iš dalies finansuoja:

  ltk_logotipas_juodas_png     savivaldybes_logo

 

Premjeros draugai:

pasaka_be_galo_melynas_jpg    vasaris_logotipas   dembavos-medelynas-result-700x500.png