2021 m. liepos – rugsėjo mėnesiais jau septynioliktą kartą gero europinio kino mylėtojus pakvies Tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną, ir naktį“.
Festivalis – vienas didžiausių ir svarbiausių kino renginių Panevėžyje, puoselėjantis nekomercinio kino tradicijas, ugdantis ir plečiantis autorinio kino žiūrovų ratą. Festivalio filmai kviečia diskutuoti, pažinti kitas Europos valstybes, žmones ir aktualijas.
Šiais metais festivaliui skirti filmai ir renginiai žiūrovus pakvies kiekvieną ketvirtadienį prie kino centro „Garsas“ Klaipėdos g. 146 į ypatingą kino pikniką po atviru dangumi.

Liepos 1 d. 22 val. atidarymo filmas „Iki širdies gelmių" + diskusija. Vakaro svečiai:

Panevėžio socialinių paslaugų centro Globos centro Vyr. socialinė darbuotoja Danguolė Sabulienė ir Socialinė darbuotoja Globėjų ir įtėvių mokymo ir konsultavimo programos vykdymui  Monika Petukauskienė.

IKI ŠIRDIES GELMIŲ / Hjertestart

Norvegija, drama, 2017, 1:43, N-13
Režisierius: Arild Andresen
Vaidina: Kristoffer Joner, Marlon Moreno, Kristoffer Bech
Originalo kalba: norvegų, subtitrai: lietuvių

Visiška neviltis apima Kjetilį, kai mirus žmonai jis lieka vienas su įvaikintu sūnumi Danieliu. Šis – lyg gyvas priekaištas, primenantis ir šviesias, ir skausmingas akimirkas. Kjetilis nutaria, kad be sūnaus gyventi jam būtų lengviau, ir susiruošia į Kolumbiją ieškoti biologinės Danielio motinos. Tai jautri ir šviesi drama apie pastangas mylėti ir tikrąją šeimą.

*Kino seansas - nemokamas.

iki_širdies_gelmių_garsas_01  iki_širdies_gelmių_garsas_02  iki_širdies_gelmių_garsas_03

Partneriai:

norvegų_ambasada 

 

Projektą „Europos kinas ir dieną, ir naktį" iš dalies finansuoja:

      lietuvos_kino_centras_lkc