Europinio kino seansai po atviru dangumi – naujoje kino centro „Garsas“ erdvėje

Birželio 17 d. 22:00 val. kinas po atviru dangumi adresu Klaipėdos g. 146, šalia kino centro „Garsas" esančioje pievutėje. Filmas „Dorianos B. pasirinkimas". Kino seansas – nemokamas.

Kino centras „Garsas”, tik ką pakvietęs visus vasaros penktadienius praleisti atsinaujinusioje Laisvės aikštėje su pastarojo dešimtmečio kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ filmais favoritais, nesustoja džiuginti savo žiūrovus ir toliau. Atskleidžiame dar vieną kino erdvę, kurioje kiekvieną ketvirtadienį pristatysime kokybiškus europinio kino seansus po atviru dangumi. Birželio 17 d. 22 val. panevėžiečiai kviečiami romantiškai praleisti ketvirtadienio vakarą po žvaigždėtu dangumi prie kino centras „Garsas“  Klaipėdos g. 146. Atidarymo filmas – belgų režisierės Anke Blondé komedinė drama „Dorianos B. pasirinkimas“.

Kino seansas vyks šalia kino centro „Garsas" esančioje pievutėje (Klaipėdos g.146), todėl žiūrovus kviečiame atsinešti savo pledus, užkandžius ir taip susikurti kino pikniką po atviru dangumi!

post_02

Pakvieskite savo šeimos narius, draugus ar kaimynus į „Garso" lauko kiną! Atvykite su autobusais, dviračiais, paspirtukais ar automobiliais ir praleiskite romantiškai ketvirtadienio vakarą su geru, kokybišku kinu po atviru dangumi.

 

DORIANOS B. PASIRINKIMAS

Belgija, drama, komedija, 2019, 1:47, N-13

Režisierius: Anke Blondé

Vaidina: Dirk Van Dijck, Katelijne Verbeke, Jelle De Beule

37 metų Dorien sėkmingai užsiima veterinarijos praktika, turi du mielus vaikus ir šaunų vyrą. Viskas atrodo gerai… išorėje. Bet vis kažko trūksta. Jos tėvų santuokinės problemos ir nemalonus vizitas ligoninėje netikėtai aptemdė Dorien gyvenimą. Tai komiška drama apie galimybes, kurias sukuria netikėti rūpesčiai.

 dorien