Spalio 31 d. 20:00 val. HELOVINO KINO NAKTIS. Žiūrėk 2 filmus TIK už 6€ !*

 

HELOVINO KOSTIUMŲ KONKURSAS!

Ateik apsirengęs savo kūrybiškiausiais, baisiausiais ar visiškai neįprastais kostiumais. Nesvarbu, ar esi ragana, superherojus, vampyras ar kažkas visiškai unikalaus, tai Tavo šansas sužibėti! Geriausias kostiumas laimės 10 kino bilietų!

 

 

Konkurso sąlygos:

• Spalio 31 d. pasirodyk pasiruošęs padaryti įspūdį savo kostiumu
• Nusifotografuok prie Helovino sienelės ar kitos dekoracijos esančios mūsų kino teatre. Nuotrauką atsiųsk mums iki lapkričio 2 d. Nuotraukas sukelsime į mūsų Facebook paskyrą.
• Daugiausiai "like" surinkusi nuotrauka laimės 10 bilietų į kiną. Nugalėtoją skelbsime lapkričio 6d!

Ar turi tai, ko reikia, kad būtumei karūnuotas Helovino kostiumų čempionu? Prisijunk prie mūsų siaubingų linksmybių!


Siaubo ir mistinių filmų megėjams - pragariška kino naktis! Specialiai paruošti 2 filmai:

20:00 val. PENKIOS NAKTYS PAS FREDĮ (Siaubo, JAV, 2023, 1:50, N13) Bilietai kasoje!


Ar gali išgyventi penkias naktis?

Siaubo vaizdo žaidimų serija „Penkios naktys pas Fredį“ tampa kraują stingdančiu kinematografiniu įvykiu, nes siaubo namai „Blumhouse“ – filmų „M3GAN“, „Juodas telefonas“ ir „Nematomas žmogus“ kūrėjai – siaubinguosius animatroninius robotus perkelia į didįjį kino ekraną.

Siaubo filme pasakojama apie užkandinės naktinį sargą („Bado žaidynių“ franšizės akt. Josh Hutcherson), kuris tik pradėjęs naują darbą iškart sunerimsta po to, kai susiduria su tiesa apie picerijoje reklamai ir pramogai naudojamus kostiumus: jie nėra tik robotai. Jie gyvi!

Ar apsaugos darbuotojui pavyks išgyventi visas penkias naktis šioje naujoje darbovietėje? O gal čia slypi kažkas baisesnio?

Metas pradėti naktinę pamainą.

Pirmasis to paties pavadinimo kompiuterinis žaidimas buvo išleistas 2014-aisiais metais ir nuo to laiko ši siaubo vaizdo žaidimų serija, kurią sukūrė filmo scenarijaus bendraautorius Scott Cawthon, išpopuliarėjo visame pasaulyje.


22:00 val. MIELAS DEIVIDAI 
(Siaubo, JAV, 2023, 1:34, N16) Bilietai kasoje!

Įsidarbinęs kompanijoje „BuzzFeed“, komiksų piešėjas Adamas greitai patiria, ką reiškia didelė organizacija, kurios socialiniuose tinkluose lankosi milijonai žmonių. Jo darbai sulaukia ir gerų atsiliepimų, tačiau jų – mažuma. Kur kas daugiau žmonių išsako itin skaudžių pastabų apie Adamo kuriamą meną.

Vieną dieną vaikinas neištveria ir ima atsakinėti savo nekentėjams – kuo toliau, tuo griežčiau. Kol vieną dieną iš anketos, pavadintos „Dear David“, sulaukia šiurpios žinutės. Adamas to dar nežino, bet nuo šios akimirkos jo gyvenimas visiškai pasikeis. Ir ne į gerąją pusę.

Vaikinas namuose pradeda girdėti girdi keistus garsus nepažįstamas formas. Tačiau pamažu aiškėja, kad visa tai Adamui nesivaidena. Ėmęs ieškoti atsakymų, vaikinas išsiaiškina kraują stingdančią istoriją apie kažkada jo bute gyvenusį berniuką, vardu Deividas. O netrukus Adamas įsitikina, kad internete su juo bendraujantis nežinomas profilis ir namuose apsigyvenęs vaiduoklis – ta pati būtybė. Dar daugiau: labai gali būti, kad Deividas trokšta keršto ir Adamo mirties...

Antgamtinis skaitmeninis siaubo trileris „Mielas Deividai“ Lietuvoje pradedamas rodyti lapkričio 3 dieną.


Perkant į abu filmus, vieno bilieto kaina - 3 €