Kino centras „Garsas" nelieka abejingas ir nuo karo bėgančių ukrainiečių šeimoms dovanoja nemokamus kino seansus. ???? ????
 
Gegužės 8 d. 12 val. kviečiame į kino seansą visai šeimai. Kino ekrane - animacinis filmas, įgarsintas ukrainietiškai „Tomas ir Džeris" / „Том і Джеррі: Фільм" 
 
2022.05.08 12:00 Безкоштовний фільм українською мовою „Том і Джеррі: Фільм" для українських сімей (адреса Klaipėdos g. 146)
  
TOMAS IR DŽERIS / Tom & Jerry

JAV, animacinis, 2021, 1:41, V
Rež. Tim Story
Įgarsintas ukrainiečių k.
 
Ko gero, mylimiausi istorijoje katinas ir peliukas – Tomas ir Džeris – keliasi į didžiuosius ekranus. Stulbinančių vaizdo efektų pagalba nauji animacinių herojų nuotykiai vyksta realioje aplinkoje. Konkrečiai – Niujorke, į kurį atkeliauja Džeris, o jam iš paskos, žinoma, ir Tomas.

Ieškodamas gyvenamosios vietos, Džeris nusprendžia, kad idealiausiai jam tiks geriausias miesto viešbutis. Ten jis ir įsikuria – tyliai, kukliai ir niekam netrukdydamas. Bėda tik, kad būtent šiame viešbutyje netrukus vyks „šimtmečio vestuvės“, o tokio įvykio proga viskas turi būti tobula. Kitaip sakant – jokių graužikų! Norėdama sugauti Džerį, apsukri nauja viešbučio darbuotoja Keila pagalbon pasitelkia Tomą – nes juk visiems žinoma, kad geriausiai su pelėmis tvarkosi katinai. O tada prasideda tikra beprotybė, grasinanti sugriauti Keilos karjerą, šimtmečio vestuves ir, gali būti, kad ir patį viešbutį.
 
Кайла, сотрудница престижного отеля, где обитает мышонок Джерри, рискующий нарушить ход дорогой свадьбы, нанимает уличного кота Тома, чтобы разобраться с наглым грызуном. Но решить эту проблему не так-то просто.
 
Nemokamus bilietus kviečiame rezervuoti tel. / реєстрація: 8 (45) 468833, +370 684 75441 
 
Фильм [4k] Том и Джерри (2021): описание, содержание, интересные факты и  многое другое о фильме Хлоя Морец между котом и мышью: Репортаж с площадки «Тома и Джерри» —  Статьи на Кинопоиске