Vakaro akimirkos:

vynasirkinas_(1) vynasirkinas_(10) vynasirkinas_(11) vynasirkinas_(12) vynasirkinas_(13) vynasirkinas_(14) vynasirkinas_(15) vynasirkinas_(16) vynasirkinas_(17) vynasirkinas_(18) vynasirkinas_(19) vynasirkinas_(20) vynasirkinas_(21) vynasirkinas_(22) vynasirkinas_(23) vynasirkinas_(24) vynasirkinas_(26) vynasirkinas_(28) vynasirkinas_(32) vynasirkinas_(34) vynasirkinas_(36) vynasirkinas_(38) vynasirkinas_(4) vynasirkinas_(35) vynasirkinas_(46) vynasirkinas_(47) vynasirkinas_(55) vynasirkinas_(53) vynasirkinas_(9) vynasirkinas_(50) vynasirkinas_(54) vynasirkinas_(52)

Liepos 27 d. 18 val., kviečiame į neeilinį kino seansą. Vakaro metu mėgausimės gurmanišku filmu, ragausime tris vynus, skanausime užkandžius. Cenzas N-21


Kaina 24 Eur/asm.

Bilietus įsigyti galite TIK Kino centro „Garsas” ir restorano „Vasaris” kasoje
arba pavedimu į A/S LT807290000009467723 UAB „Povydė” mokėjimo paskirtyje nurodžius: Cukrus ir žvaigždės 

Renginio partneriai: restoranas „Vasaris" ir „Vyno klubas"


 

CUKRUS IR ŽVAIGŽDĖS
Komedija, romantinis, Prancūzija, 2023, 1:46

Šis filmas nepaliks abejingų ir patiks tiek mėgstantiems gerą turinį, vyną, tiek mylintiems prancūziškąją konditeriją, tiek -  gastronomines keliones… 

Žiūrovas keliaus į tikrąjį ir beveik nepagrąžintą restoranų bei konditerijos kepyklų užkulisinį gyvenimą. Sutiks pamišusį dėl konditerijos berniuką, pajus jo emocijas, pastangas. Žiūrovai bus traukte įtraukti į jaunuolio išgyvenimus ir vertybinę kovą, pernelyg aistringas profesines kovas ir stebės jo visa kelią į šlovę!

Pagal paties konditerijos meistro Yazido Ichemrahemo autobiografiją sukurta istorija apie kovą ir triumfą, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka aktorius Riadhas Belaïche’as.

Nuo pat vaikystės Jazidas norėjo tik gaminti skanius desertus ir aprūpinti savo globėjų šeimą. Naktimis, prieš užmigdamas, jis su ilgesiu žvelgia į savo mėgstamiausių konditerių nuotraukas ant sienos – jį į priekį veda svajonė tapti tokiu pat puikiu virėju kaip jo herojai. Gavęs stažuotę prestižiniame Paryžiaus restorane, jis turi staiga išmokti orientuotis elitiniame konditerijos pasaulyje, vadovaujamas šefų, kuriuos taip dievina. Kelionės metu Jazidui tenka kovoti su benamyste, šeimos problemomis ir nepritekliumi, tačiau jis yra tvirtai apsisprendęs siekti savo tikslo – varžytis už Paryžių už Prancūziją  tarptautiniame pasauliniame konditerijos čempionate. Pasitelkęs savo talentą ir tikrų draugų palaikymą, Jazidas gali būti tik per žingsnį nuo slapto ingrediento, padedančio pasiekti savo svajonę, – nepaisant visų galimybių aplinkybių.

Visa tai prikaustys prie ekrano. Ir žinoma, bene, pirmą kartą mūsų mieste pasiūlytas neįprastas kino vakaro formatas, kai vynai, kuriuos degustuosite šio vakaro metu, bus priderinti būtent prie šios ekranizuotos gyvenimo istorijos.