Kino Draugai - jaunieji režisieriai Saulius, Birutė, Greta ir Almantas kviečia į išskirtinį 4 trumpametražių filmų seansą, po kurio vyks atviras pokalbis su filmų autoriais. Dalyvauja filmo Autsaideriai režisierius Almantas Petkūnas ir filmo pagrindinis herojus Wyte.

AUTSAIDERIAI (rež.Almantas Petkūnas)
- tai paaugliai, kurie ieško vietos juos supančiame pasaulyje. Betrindami kamuolį kiemo krepšinio aikštelėje vaikinai susipažįsta su Wyte - gatvės krepšinio tėvu Lietuvoje. Jis įkvepia jaunuolius išreikšti save per kamuolį ir pabėgti nuo juos supančios realybės.
"Autsaideriai" buvo atrinktas tarp finalistų į Silver Eye apdovanojimą už geriausią Rytų ir Centrinės europos dokumentinį filmą.
 
TECHNO, MAMA (rež.Saulius Baradinskas)
Nikita mėgsta klausytis techno ir svajoja nuvykti į Berlyną, aplankyti žymųjį „Berghain“ klubą. Jo motina Irena dar nežino apie tokias sūnaus svajones, tad jų lūkesčiai greitai susikirs.
"Techno, Mama" pretenduoja į prestižinį Europos kino Akademijos apdovanojimą
 
PIRMAS SEKMADIENIS PO PIRMOS PILNATIES (rež.Greta Griniūtė)
Londone gyvenančiai didžėjai Eglei grįžus į gimtąją Lietuvą – Velykoms, ją pasitinka daugiau nei tik muzika.
 
MOTINOS (rež.Birutė Kapustinskaitė)
Aldona – vieniša motina, kurios vienturtė dukra pati netrukus taps mama. Kai dukra atvažiuoja jos aplankyti, Aldona stengiasi parodyti rūpestį, tačiau nejučia pradeda ją kontroliuoti ir peržengia ribą.