Kino centro „Garsas“ projekto „Nacionalinis kinas“ dalis – „Kinas po atviru dangumi 2025“ šią vasarą grįžta į Panevėžį. Filmų programa sudaryta iš lietuvių kino kūrėjų filmų, sulaukusių didžiausio susidomėjimo Lietuvoje ir įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose per pastaruosius 2024/2025 metus.

Birželio 27 d. 20:30 val. kinas po atviru dangumi Panevėžio Senvagės amfiteatre (už Aleksandro paminklo). Kino seansas nemokamas.

JOHATSU

Lietuva, drama, kriminalinis, 2024, 1:23, N-13
Rež.: Lina Lužytė, Nerijus Milerius
Vaidina: Žygimantė Elena Jakštaitė, Laurynas Jurgelis, Valentinas Krulikovskis, Rasa Samuolytė, Dainius Gavenonis, Mindaugas Papingis, Aleksas Kazanavičius, Martynas Nedzinskas, Valentin Novopolskij
Originalo k.: lietuvių

Atrodo, Linos gyvenime nieko netrūksta – ji gyvena jaukiame bute su rūpestingu vaikinu ir dirba mėgstamą darbą Vilniaus morge. Vieną dieną ten pristatomas žuvusio jūreivio kūnas. Žmona tvirtina, kad jį atpažįsta, bet Linos tai neįtikina. Kilusi abejonė sužadina smalsumą ir ji nepaisydama pavojų lyg apsėsta leidžiasi ieškoti dingusiojo jūreivio. Kelionėje užuominos veda į uostamiestį, bet paslapčių tik daugėja. Įtempta ir atšiauri filmo atmosfera leidžia giliai pajusti ką reiškia johatsu – žmogaus dingimas tarsi į nebūtį. Kur Liną nuves paieškos ir ko iš tiesų ji ieško?

Pasaulinė premjera: Talino „Juodųjų naktų“ kino festivalis, 2024 m.


Projektas „Nacionalinis kinas" iš dalies finansuojamas:

panevezio-miesto-savivaldybe         lietuvos_kino_centras


 Johatsu, Filmas | Pasaka.lt Filmas „Johatsu“: tikra sumaišytų kūnų istorija ir teatre atrasta  pagrindinė aktorė - LRT Filmas „Johatsu“: tikra sumaišytų kūnų istorija ir teatre atrasta  pagrindinė aktorė - LRT