Kino centro „Garsas“ projekto „Nacionalinis kinas“ dalis – „Kinas po atviru dangumi 2023“ šią vasarą grįžta į atsinaujinusią Panevėžio Laisvės aikštę.

Birželio 2 d. 21:00 val. kinas po atviru dangumi  Panevėžio Senvagės amfiteatre šalia Kunigaikščio Aleksandro paminklo. Kino seansas nemokamas.

KOSMINIS VAIKIS / Space Boy

Belgija, nuotykių, šeimos, 2021, 1:40, N-7
Režisierius: Olivier Pairoux
Vaidina: Peter Van den Begin, Jean-Benoît Ugeux, Albane Masson, Yannick Renier, Bérénice Baôo

Įgarsintas lietuviškai

Vienuolikmečio Džimo susižavėjimas kosmosu tarsi manija. O ar gali būti kitaip, kai tavo tėtis astrofizikas ir rengiasi keliauti į kosmosą? Persikėlęs į kitą miestą, Džimas pakviečiamas dalyvauti jaunųjų mokslininkų konkurse.
Gabus berniukas svajoja atkurti pavojingą Josepho Kittingerio šuolį su helio balionu ir pasiryžęs padaryti viską, kad sukurtų savo oro balioną.
Šiam planui kyla pavojus, kai mokytoja projekto įgyvendinimui suporuoja Džimą su gražiausia klasės mergina Ema, dėl ko kiti bendraklasiai pažada bet kokia kaina neleisti jam užbaigti savo projekto. Džimas įrodys ne tik tėčiui, bet ir visiems, kad net pavojingiausios svajonės daug dirbant yra įgyvendinamos.
Jaudinantis ir dinamiškas filmas „KOSMINIS VAIKIS“  – visą šeimą įtraukiantis nuotykis, kuris perkels jus į kitą pasaulį.