Birželio 30 d. 21:00 val. kinas po atviru dangumi Panevėžio Laisvės aikštėje (šalia miesto savivaldybės). Kino seansas nemokamas.

VESPER
Lietuva, Prancūzija, Belgija,mokslinė fantastika, 2022, 1:52, N-13

Viltis – tai, kas veda į priekį net tada, kai atrodo, kad pasaulis žlunga. Nualintoje žemės planetoje trūksta maisto. 13-metė Vesper nenuleidžia rankų – namuose slaugo sunkiai sergantį tėvą, o miško gilumoje imasi biologinių eksperimentų. Pasauliui reikia išradimo, kuris padės išmaitinti žmoniją. Lemtinga pažintis įkvepia Vesper sukaupti jėgas, išmonę ir protą, kad pasiektų savo tikslą.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Nepamirštamos kelionės didžiajame ekrane ir nerūpestingas laikas žalumos apsuptyje – KINO PAVASARIO organizuojamas jubiliejinis KINO KARAVANAS, su kuriuo į išvyką šiemet leisis ir IKEA, atvyksta į 520-ojo gimtadienio šventei besiruošiantį Panevėžį! Didžiausio miesto vasaros renginio „Susitikime penktadienį“ metu panevėžiečius ir miesto svečius pakviesime į nemokamą filmo „Vesper“ seansą po atviru dangumi. 

Net neišvykus už Panevėžio ribų tave ir tavo artimuosius nukelsime į Lietuvoje kurtą mokslinės fantastikos pasaulį, kupiną vilties spindulių.

Brangiausias lietuviškas filmas istorijoje: nualintoje Žemės planetoje 13-metė Vesper leidžiasi į ją ir žmoniją visiems laikams pakeisiantį nuotykį.


KINO KARAVANO atmintinė:

Rekomenduojame atsinešti sulankstomas kėdutes, pledus ar pasirūpinti kitais pikniko elementais, padėsiančiais įsipatoginti pievoje ir joje praleisti visą vakarą.

Užklupus lietui, renginio vieta, laikas ar data gali keistis – apie tai informuosime KINO KARAVANO Facebook paskyroje.

Kai kurių renginių metu žiūrovai bus fotografuojami ir filmuojami, o medžiagos naudojamos projekto veiklų viešinimo tikslais. Pozuokite, šypsokitės, o jei nenorite, kad jūsų atvaizdą naudotume – susisiekite su mumis.

Filmai ne lietuvių kalba bus rodomi su lietuviškais subtitrais. Lietuviški filmai – be subtitrų.

Visi KINO KARAVANO seansai yra nemokami!


Jubiliejinį dešimtąjį kartą vykstantis KINO KARAVANAS visą vasarą ir vėl keliaus po Lietuvą bei kvies šalies gyventojus leistis į įsimintinas išvykas didžiajame ekrane, žalumos apsuptyje!

Birželio-rugpjūčio mėnesį 14-os šalies miestų gyventojus bei svečius nukelsime į daugiau kaip 20-ties filmų pasaulius, pakviesime į praturtinančius pokalbius ir susitikimus su filmų kūrėjais bei savo sričių specialistais. KINO PAVASARIO žiūrovų pamilti favoritai, pripažintų meistrų darbai ar naujausi Lietuvos kūrėjų filmai – ateik, atsivesk draugų ar šeimos narių ir keliauk žaliose Lietuvos pievose!

Ieškok seansų savo mieste: www.kinokaravanas.lt

Pagrindinis KINO KARAVANO partneris – IKEA

KINO KARAVANO seansus Panevėžyje iš dalies finansuoja Lietuvos kino centras ir Panevėžio miesto savivaldybė.