Birželio 10 d. 12 val. kino centro „Garsas“ premjera jaunimui „Nepamiršk kvėpuoti“

Įsigyk bilietus: https://www.garsas.lt/filmas/nepamirsk-kvepuoti/

Panevėžio kino centras „Garsas“ – pirmasis kino teatras nuo birželio 1 d. atvėręs kino sales žiūrovams. Birželio 10 d. 12 val. „Garsas“ pristatys naujausią savo filmą jaunimui – „Nepamiršk kvėpuoti“. Slovėnijos kino režisieriaus Martin Turk filmas pasakoja kino istoriją apie dviejų brolių – jaunesniojo Klemeno ir vyresniojo Pėterio santykius, subtiliai atskleisdamas vidinį paauglio pasaulį.

15-metis Klemenas gyvena su vyresniu broliu Peteriu ir vieniša mama atokioje Slovėnijos provincijoje. Išskirtinį Klemeno laiką leisti su mylimu broliu teniso aikštyne ir šalia esančioje upėje nutraukia staigus ir aistringas Peterio meilės romanas su klasės drauge Sonja. Toks įvykis išprovokuoja prieštaringų emocijų ir neapgalvotų Klemeno veiksmų seką. Paauglystė – tai ne hormonų audros ar sąmoningumo stoka ir nutrūktgalviškumas. Tai laikas, kai žmogus pirmą kartą susiduria su prieštaringais jausmais, klausimais, dilemomis. Jis mokosi gyventi, mylėti, suklysti ir vėl atsikelti. Tai pereinamoji būsena, kada žengiama link suaugusiųjų pasaulio. Filmo „Nepamiršk kvėpuoti” pasakojimas ir forma glaudžiai persipynę. Jame gausu gamtos vaizdų, kurie atspindi pagrindinio filmo veikėjo Klemeno emocijas. Būtent gamta savo universalia kalba padės žiūrovams pajusti vaikino jausmus.

Kino centras „Garsas“ kviečia čiupti savo seseris ir brolius už rankos ir ateiti į „Nepamirš kvėpuoti“ premjerą, kurioje netrūks jaunatviško polėkio

 

NEPAMIRŠK KVĖPUOTI

Ne pozabi dihati

Slovėnija, drama, 2019, 1:37, N-7

Režisierius: Martin Turk

Vaidina: Jakob Cilensek, Nikola Djuricko, Iva Krajnc

Originalo kalba: slovėnų

Subtitrai: lietuvių