Kino centras „Garsas" nelieka abejingas ir nuo karo bėgančių ukrainiečių šeimoms dovanoja nemokamus kino seansus. ???? ????
 
Balandžio 24 d. 10:30 val. kviečiame į kino seansą visai šeimai. Kino ekrane - animacinis filmas, įgarsintas ukrainietiškai „Ponas kūdikis 2. Šeimos reikalai" / „Бебі Бос 2: Сімейний бізнес" 
 
2022.04.24 10:30 Безкоштовний фільм українською мовою „Бебі Бос 2: Сімейний бізнес" для українських сімей (адреса Klaipėdos g. 146)
 
PONAS KŪDIKIS 2. ŠEIMOS REKALAI
JAV, animacinis, komedija, 2021, 1:47, V
Rež.: Tom McGrath
Įgarsinta ukrainietiškai
 
Kino studijos „DreamWorks Animation“ kritikų išgirtos ir „Oskarui“ nominuotos animacinės komedijos „Ponas kūdikis“ tęsinyje broliai Templetonai – Timas ir jo mažasis broliukas Tedas jau suaugo ir, deja, atitolo vienas nuo kito. Timas dabar yra vedęs tėtis. Tedas tapo rizikos draudimo fondo generaliniu direktoriumi. Tačiau naujas kūdikis, naudojantis pažangias technologijas ir turintis „viskas įmanoma“ požiūrį, juos vėl suburs.. ir net įkvėps naują šeimos verslą!

Timas ir jo žmona Karolė, šeimos maitintoja, gyvena priemiestyje su savo itin protinga 7-erių metų dukra Tabita ir žavinga naujagime Tina. Tabita, klasės pirmūnė pažangiems vaikams skirtame prestižiniame Gilės centre, dievina savo dėdę Tedą ir nori tapti panaši į jį, tačiau Timas nerimauja, kad dukrelė pernelyg daug dirba ir todėl nepatiria normalios vaikystės.

Kai kūdikis Tina atskleidžia, kad ji – tadam! – slapta „Kūdikorpo“ agentė, vykdanti misiją atskleisti tamsias paslaptis slypinčias Tabitos mokykloje ir už jos įkūrėjo, daktaro Ervino Armstrongo, ji vėl suvienys Templetonus bei netikėtai paskatins juos iš naujo įvertinti šeimos prasmę ir atrasti tai, kas iš tikrųjų svarbu.
 
Aніматори DreamWorks знову планують зустріч з харизматичним босом. Він носить краватку з пелюшок і знається на бізнес-планах більше, ніж на забавках. Цього разу перед Бебі Босом постають виклики і цілі не дитячого масштабу!
 
Nemokamus bilietus kviečiame rezervuoti tel. / реєстрація: 8 (45) 468833, +370 684 75441 
 
Бебі Бос 2: Сімейний бізнес. Офіційний трейлер (український) - YouTube  Бебі Бос 2: Сімейний бізнес. Фінальний трейлер (український) – B&H Film  Distribution  Анимация "Беби Босс 2: Семейный бизнес" (2021) - на KINOafisha.ua!