Gerbėjai visame pasaulyje su nekantrumu skaičiuoja dienas iki pasirodysiančios naujausios romantinio filmo AFTER dalies. Trečioji „AFTER. Kai mes pasiklydom“ dalis pilna dramatiškų įvykių, nevaržomų jausmų ir aistringų akimirkų,  žiūrovų kino teatruose lauks jau nuo rugsėjo 10 dienos. Artėjant filmo premjerai keletas dar niekur negirdėtų faktų apie romantiškiausią metų filmą.

Tesos vaidmuo turėjo atitekti kitai aktorei

Ar žinojote, kad Tesos vaidmenį turėjo atlikti visai ne seksualioji Josephine Langford? Filmo kūrėjai šį vaidmenį buvo skyrę amerikiečių aktorei, baleto šokėjai Juliai Goldani Telles, tačiau netikėtai ji vaidmens atsisakė. Josephine Langford prie filmavimo komandos prisijungė likus vos dviem savaitėms iki filmavimo darbų pradžios ir tapo šio filmo pagrindinio vaidmens atlikėja.

Josephine Langford filme buvo numatytas kitas vaidmuo

Filmo žvaigždė Josephine Langford romantinėje dramoje AFTER turėjo atlikti Moly vaidmenį, tačiau vos tik išgirdusi apie galimybę filme suvaidinti Tesą, mergina akimirksniu atsidūrė lėktuve, skrendančiame iš Australijos į Los Andželą, kelionėje išmokusi tekstą puikiai atitiko filmo kūrėjų lūkesčius.

Hero Fiennes Tiffin tobulai tiko Hardino vaidmeniui

Priešingai, nei Josephine Langford, jaunoji filmo žvaigždė Hero Fiennes Tiffin filmavimo komandai nekėlė jokios abejonės. Šis aktorius puikiai atitiko ir AFTER knygos autorės Annos Todd įsivaizduojamą prototipą. Pirmosios dalies AFTER  filmo režisierė  Jenny Gage teigimu -  „Hero kupinas charizmos, kurią neabejotinai pamatys ir žiūrovai. Mes jį atradome pirmojoje aktorių atrankoje ir neabejotinai susižavėjome jo gebėjimu puikiai įsikūnyti į vaidmenį“.   

Filmo žvaigždės niekad negirdėjo apie milžiniško populiarumo sulaukusias AFTER knygas

Ar galite patikėti, kad filmo žvaigždės  Hero Fiennes Tiffin ir Josephine Langford iki vaidmens filme niekada nebuvo apsilankę mobiliojoje programėlėje „Wattpadd“ ir niekada nebuvo skaitę šios knygos?  Hero Fiennes Tiffin prisipažino, apie šią knygą nieko negirdėjęs, kol netapo filmavimo komandos dalimi.

Filmas ir iš jo skindantis erotiškumas

Jeigu perskaitėte visas AFTER knygas, turbūt nereikia pasakoti kokia ši knyga seksuali ir erotiška. Filmo kūrėjai turėjo dėti visas pastangas, kad maksimaliai galėtų perteikti knygos turinį su visomis pikantiškomis detalėmis, bet ir atitiktų N-16 žiūrovų grupę.

Originalios AFTER istorijos programėlėje „Wattpadd“ perskaitytos beveik 2 milijardus kartų

2020 metų duomenimis pirmoji AFTER dalis perskaityta 665 milijonus, antroji knygos dalis 517 milijonus, o trečiąją knygos dalį perskaitė 771 milijonas „Wattpad“ progamėlės turėtojų.

Knygų serijos AFTER autorė Anna Todd slėpė kūrinį nuo savo vyro

 Turbūt niekam ne paslaptis, kad visos AFTER knygos parašytos mobiliuoju telefonu. Viename interviu knygos autorė Anna Todd prisipažino, kad slėpė nuo savo vyro, jog rašo knygą. „Tik įpusėjus antrajai knygai aš jam prasitariau, kad rašau romaną, o jis tiesiog galvojo, kad turiu didžiulę priklausomybę nuo telefono“,  - prisipažino knygos autorė.