Vasaros penktadienio vakarus praleiskite kine po atviru dangumi

 

Birželio 5 d. 22.30 val. prie kino centro „Garsas“ atidaromas lauko kino sezonas, žiūrovams suteikiant galimybę nemokamai pamatyti populiariausius lietuviškus filmus. Pirmasis kino seansas – debiutinis Marijos Kavtaradzės filmas „Išgyventi vasarą“, pateisins lūkesčius – šilta ir graudinanti istorija, kuri – kaip ir vasara – kupina šviesos, netikėtumų ir vilties, jog viskas yra įmanoma. Hiperbolės dainų skambesio kupina drama pripažinta geriausiu Baltijos šalių filmu. Pagrindinius vaidmenis sukūrė kylantys jaunosios kartos aktoriai Gelminė Glemžaitė, Indrė Patkauskaitė ir Paulius Markevičius.

Kinas po aviru dangumi prie kino centro „Garsas“ pastato bus rodomas visus vasaros penktadienius. Birželio 12 d. numatoma parodyti išeivijos lietuvio režisieriaus Tomo Vengrio vaidybinį kino filmą „Gimtinė“. Tai nostalgijos ir ironijos kupinas žvilgsnis į Nepriklausomybės laikų pradžią, filmas apie nesamo rojaus paieškas skirtingose šalyse užaugusių žmonių akimis.

Tarptautinį pripažinimą pelniusio latvių režisieriaus Janio Nords filmas „Pasiutusi meilė“ – Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos kino kūrėjų bendras darbas kino centro žiūrovus į seansą kvies birželio 19 d. Tai kino juosta apie aistrą, neištikimybę ir tikro artumo paieškas. Sudėtingi jausmai kaip ir pasiutę vilkšuniai, kurie kelia grėsmę mažam Latvijos miesteliui. Režisierius rodo menkutę liniją, skiriančią žmogų nuo gyvulio, civilizuotą elgesį nuo laukinio įsiūčio ir beprotybės.

Birželio 26 d. lauko kinas transliuos gerą nuotaiką, juokingų situacijų kupiną režisieriaus Simono Aškelavičiaus komediją „Importinis jaunikis“, apie ne visai tipinę mūsų kraštuose situaciją.

Iš viso šią vasarą žiūrovų lauks 13 kino po atviru dangumi seansų – kiekvieną penktadienį visi laukiami čia, prie Kino centro „Garsas“. Nuo liepos 17 d. keisis kino seansų laikas, filmų demonstravimą pradėsime pusvalandžiu anksčiau – 22.00 val., vieta nesikeis. Programoje – naujausi lietuviški dokumentiniai ir vaidybiniai filmai. Nacionalinės dramos ir gana daug komedijų kvies ilgus vasaros penktadienio vakarus praleisti su kinu po žvaigždėmis.