Nuo balandžio 19 dienos Panevėžio kino centre „Garsas“ pradedamas rodyti įspūdingais Islandijos gamtos vaizdais ir pergalingais futbolo įvarčiais sužavėsiantis filmas visai šeimai – „Falkonai“. Tai dinamiškas ir įtraukiantis kino pasakojimas apie svajones, lūkesčius ir stiprią draugystę. Į filmo premjerą balandžio 19 d. 12 val. žiūrovus kviečia triukų su futbolo kamuoliu konkursas, o dalyvius vertins Lietuvos futbolo žvaigždės: vienas rezultatyviausių visų laikų A Lygos puolėjų Povilas Lukšys ir svarbiausias Panevėžio „Ekrano“ atakų lyderis ir kapitonas Mantas Savėnas. Nugalėtojams bus įteikti futbolo kamuoliai su autografais.

                          Filmo siužete - kasmetinis Vestmano salose, prie pietinės Islandijos pakrantės vykstantis didelis vaikų futbolo turnyras. Varžybose dalyvaujantis pagrindinis herojus dešimtmetis Jonas turės užduotį – greičiau suaugti ne tik futbolo aikštėje, bet ir už jos ribų. Jau pirmosios rungtynės pasirodys kaip rūgštus testas. Ne visi nusiteikę kovoti dėl pergalės sąžiningai. Žingsnis po žingsnio ir draugiškos vaikų varžybos virs dramatiška varžovų komandos nario gelbėjimo operacija.

                          Pagal Islandijoje populiarią to paties pavadinimo rašytojo Gunnaro Helgasono knygą sukurtas filmas „Falkonai“ bus įtrauktas į nacionalinį kino edukacijos projektą „Mokausi iš kino“, jis taip pat bus rodomas kituose miestuose artimiausius mėnesius. Šioje nuotykių dramoje ryški bendrumo, komandinio darbo, pasitikėjimo tema, persipinanti su aktualiomis ir rimtomis problemomis: smurtu šeimoje ir patyčiomis. Filmas aktualus ir tiems tėvams, kurie savo vaikystės svajones tikisi įgyvendinti savo vaikuose, spausdami juos užsiimti nepatinkančia veikla. Filmo režisierius Bragi Thor Hinriksson siekia vaikams parodyti, kaip susivienijus komandai galima įveikti visas bėdas net ir už futbolo aikštės ribų. Svarbu atrasti žmones, kuriais gali pasitikėti.

                          Vaidybinis islandų filmas „Falkonai“ skirtas visai šeimai, įgarsintas lietuviškai. Žiūrovus sužavės kerinti Islandijos gamta, islandų gyvenimo būdas ir vaikų auklėjimas bei aistra futbolui. Filmo premjera jau nuo šio penktadienio tik kino centre „Garsas“. Bilieto kaina 4 eurai, moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikoma 1 euro nuolaida. Grupės nuo 10 žmonių bilieto kaina į filmo premjerą balandžio 19 d. 12 val. tik 2 eurai. Bilietus galite įsigyti ir internetu: https://www.garsas.lt/filmas/isskirtine-premjera-falkonai/.

 

Daugiau informacijos:

www.garsas.lt

Telefonu: 8-45 46 88 33