Rugpjūčio 12 d. 13 val. kino centre „Garsas“ minima tarptautinė jaunimo diena. Šia proga bus rodoma geriausiu jaunimo filmu išrinkta dinamiška drama „Kovotoja“, kurią vienbalsiai pripažino ir išrinko žiūrovai iš 34 Europos šalių, įskaitant ir Lietuvą. Taip pat renginyje lankysis ir imtis iniciatyvų bei siekti savo tikslų jaunąją kartą skatins penkiakovės sporto pasaulio čempionas panevėžietis Justinas Kinderis.

                          Kino centro „Garsas“ filmas „Kovotoja“  skirtas 5-12 klasių mokiniams, tačiau patiks ir suaugusiems, kadangi filmas labai dinamiškas ir užburia įspūdingomis bokso kovomis. Nyderlandų drama „Kovotoja“ šiais metais išrinktas geriausiu filmu jaunimui svarbiausiame Europos kino renginyje  „Jaunojo žiūrovo kino diena“. Pagrindinė juostos herojė – dvylikametė Bo, išgyvenanti tėvų skyrybas, priversta kraustytis į kitą būstą kartu su mama ir vyresniuoju broliu. Negana to, kad tenka klausyti nuolatinių tėvų barnių, dar reikia rūpintis vyresniuoju broliu, kuris yra labai   talentingas, tačiau visiškai nepasitikintis savimi. Kai visas pasaulis pradeda slysti iš po kojų ir pyktis užvaldo kūną, Bo staiga atranda tai, kas suardo blogąsias emocijas – kikbokso salė tampa antraisiais namais, tačiau mergina turi išmokti valdyti savo emocijas ir tuo pat metu priimti faktą, kad ji negali kontroliuoti visko.

                          Kontroliuok emocijas, o susikaupusį pyktį paversk jėga siekti pergalės – toks filmo šūkis, tačiau tokiu pačiu principu vadovaujasi visi sportininkai, siekiantys pergalės. Iškart po sekmadienį vyksiančio pasaulio penkiakovės čempionato pas Panevėžio jaunimą atvyks pasaulio čempionas penkiakovininkas Justinas Kinderis, kuris pasidalins ne tik įspūdžiais iš ką tik vykusio čempionato, bet ir kalbėsis bei diskutuos su jaunimu apie ryžtą, discipliną siekiant tikslų ir pergalių.

                          Bilietus į filmą su diskusiją galėsite įsigyti už specialią kainą – 2 eurus. Taip pat bilietus galite įsigyti internetu svetainėje: https://www.garsas.lt/sale/

 

                         

Daugiau informacijos:

www.garsas.lt

Telefonu: 8-45 46 88 33