Visame pasaulyje puikiai pažįstama Pelenės pasaka kino ir namų ekranuose sukosi ne vieną dešimtmetį, o įvairiausios šios istorijos adaptacijos bei interpretacijos pritaikytos įvairiausiems žiūrovų skoniams.

Naujieji „Trys riešutėliai Pelenei“ žiūrovus pakerės tikrai pasakiškais vaizdais. Šią magiją kurs gamtos stebuklais turtinga Norvegija, todėl tikrai netruks amą atimančių vaizdų, kalnų ir miškų bei šiaurės pašvaisčių. Neatsiliks ir Lietuvoje filmuoti kadrai, o dėmesio centre atsidurs karališkai išpuošta – lietuviams viena mylimiausių – Trakų pilis, kurioje įsižiebs tikroji Pelenės ir princo meilė. Akivaizdu, kad filmo kūrėjams Trakų pilis irgi labai patiko – šiek tiek vizualiai pakoreguota, ji stūkso ir pagrindiniame filmo plakate.

trys_riesuteliai_pelenei_b1preview4

Naujojoje ekranizacijoje netruks ir pažįstamų veidų. Filme išvysime ir „Sostų karuose“ šiaurietį suvaidinusį Kristoferį Hivju, o pagrindinę veikėją Pelenę įkūnys itin garsi Norvegijos atlikėja ir aktorė Astrid S. Jos daina „Hurts So Good“ ne vieną savaitę karaliavo pasaulio radijo stotyse, o „Spotify“ programėlėje sulaukė 350 mln. perklausų. Savaime suprantama, aktorė įrašė ir pagrindinę filmui skirtą dainą.

Beveik 4 milijonus eurų kainavusi pasaka jau pasiekė kai kurias Europos šalis ir jų žiūrovai itin gerai priėmė naująją versiją. Vienas žiūrovas portale IMDb paskelbtoje apžvalgoje filmą vertina net 9 ir teigia: „Man šis filmas yra daug artimesnis, nei originalas. Kūrėjai teigė, kad filmas pirmiausia skirtas vaikams ir tik tada suaugusiems. Ir nors aš suprantu, kad nesu tikslinės auditorijos dalis, man juosta vis tiek labai patiko“.

Pasakiško grožio lietuviškai dubliuota istorija „Trys riešutėliai Pelenei“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau sausio 21 dieną.

Lietuvoje nufilmuota naujoji Pelenės pasakos versija | Vardai | 15min.lt  Sukurta nauja Pelenės pasakos versija: ekrane išvysime gražiausias Lietuvos  vietas | Žmonės.lt

 

Informacijos šaltinis: https://www.zmones.lt/naujiena/sukurta-nauja-pelenes-pasakos-versija-ekrane-isvysime-graziausias-lietuvos-vietas