LAIMĖK GERIAUSIO FILMO PRIZĄ! Pagrindinis prizas - fotoaparatas SONY A6000!

Kino centras „Garsas“ visus neabejingus kinui ir jo kūrimo menui kviečia kurti savo trumpametražius filmus. Festivalis „AŠ + MIESTAS = KINAS 2020” skatina visus kino meno mylėtojus pažvelgti į miestą pro kino kameros objektyvą bei kurti savo  filmus apie tai, kas mus supa ir kuo mes gyvename. Festivalyje gali dalyvauti visi norintys: trumpus filmus galima filmuoti tiek su mobiliais telefonais, tiek su vaizdo kameromis ar planšetiniais kompiuteriais. Svarbiausia – didelis noras!

Vienas autorius ar autorių grupė gali pateikti vieną filmą. Juos vertina ir į festivalio programą atrenka kompetentinga kino profesionalų komisija.

Įdomiausi scenarijai, kūrybingiausi operatoriai, dėmesį kaustantys aktoriai, netikėtos istorijos – visų dalyvaujančių filmų kūrybinės grupės bus apdovanotos festivalio rėmėjų prizais (PRIZUS SKELBSIME), o sukurti filmai parodyti didžiausiame kino ekrane Lietuvoje.

Pagrindinis prizas fotoaparatas SONY A6000, kurį pristato mūsų festivalio draugas FOTOFABRIKAS. Bus ir dar daugiau papildomų nuostabių prizų, kuriuos pristatysime šiek tiek vėliau.

Projektas iš dalies finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės ir Lietuvos kultūros tarybos lėšomis.

Filmus siųskite el. paštu edukacija@garsas.lt iki š. m. rugpjūčio 30 d.  su užpildyta dalyvio anketa.

2020_dalyvio_anketa

2020_festivalio_nuostatai

 068c499f89b049b5a3d26be9510f7c27

logo_2.3