Penkiolikos metų jubiliejų šiemet minintis respublikinis trumpametražių filmų festivalis „AŠ+MIESTAS=KINAS“ kviečia kurti iki 10 minučių trukmės filmus ir juos pristatyti didžiajame kino ekrane Panevėžio kino centre „Garsas“. Rugsėjo 6 d. 15.30 val. vyksiančio renginio metu konkurse dalyvaujančius filmus vertins ne tik profesionali komisija, bet ir labai svarbų balsą turintys žiūrovai.

Festivalio tikslas – suteikti erdvės ir galimybių įvairios patirties bei pasaulėžiūros kūrėjams pristatyti savo interpretacijas, skatinti kino kalbą naudoti asmeninei saviraiškai, požiūriui į pasaulį ar net socialinei pozicijai išsakyti. Pastebima, kad kiekvienais metais režisieriai atranda naujų originalių temų, todėl su nekantrumu laukiama sužinoti, apie ką kūrėjai mąstė šiemet. Kviečiame kurti paties įvairiausio žanro filmus ir nebijoti peržengti fantazijos ribas. Filmus galima filmuoti ir telefonu.

Festivalio nekonkursinėje programoje bus parodyti trys trumpametražiai filmai, sukurti liepą vykusiose kino centro „Garsas“ organizuotose kino dirbtuvėse. Dirbtuvėms vadovavo kino profesionalai: režisierė Viktorija Jonkutė ir kino operatorius, režisierius Andrej Špilevoj. Festivalio  „AŠ+MIESTAS=KINAS“ konkursinės programos filmus vertins kino profesionalų komisija ir į renginį atėję žiūrovai.

Pildykite dalyvio anketą, kurią rasite svetainėje www.garsas.lt, nuorodoje: https://www.garsas.lt/garsas/dokumentai/ ir siųskite filmus iki rugpjūčio 24 dienos el. paštu edukacija@garsas.lt arba adresu Respublikos g. 40, Panevėžys. Informacija suteikiama telefonu: 8-682 19800. 

„AŠ+MIESTAS=KINAS“ renginys yra nemokamas. Festivalį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba bei Panevėžio miesto savivaldybė. Visi festivalio filmų kūrėjai bus apdovanoti. Prizus dalyviams ir laureatams įsteigė pagrindinis festivalio partneris „Vaido dažasvydis“, foto ir videotechnikos parduotuvė „FotoFoto“, daugiametis festivalio partneris „Molainių žirgynas“, vandens batutų parkas „Water inn“, nuotykių parkas „Orangutanas“, galvosūkių kambarys Panevėžyje „12 galimybių“, „Kartingai Panevėžyje“.

Žinią apie renginį skleidžia festivalio draugai: Panevėžio laikraštis „Panevėžio kraštas“, Panevėžio krašto naujienų portalas „Panskliautas“, Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra „Aina“, Panevėžio krašto informacinis portalas „Panevezyje.info“.

Rugsėjo 6 d. 15.30 val. susitikime respublikiniame trumpametražių filmų festivalyje „AŠ+MIESTAS=KINAS 2019“  kino centre „Garsas“.

FESTIVALIO NUOSTATAI KETINANTIEMS DALYVAUTI:

festivalio_nuostatai_2019

 

Daugiau informacijos:

www.garsas.lt

Telefonu: 8-682 19800.

 

 festivalis