naujas_festivalio_logotipas_(1)

 

Projekto MANO MOKYTOJAS KINAS kino dirbtuvės AŠ+MIESTAS=KINAS 2021

Birželio 21 - 25 dienomis

Jei tau 14 - 20 metų, ateik ir sužinok kaip gimsta kinas!

Dalyvauk KINO DIRBTUVĖSE ir:

✔️ Sužinosi kino kūrimo paslapčių.

✔️ Dalyvausi itin kūrybingoje ir išmanioje KINO DIRBTUVIŲ programoje kartu su lektoriais - kino profesionalais.

✔️ Mes pasirūpinsime skaniais, sočiais pietumis.

✔️ Susirasi naujų draugų ir bendraminčių.

✔️ KINO DIRBTUVĖS – NEMOKAMOS.

Stovykoje sukursi savo filmą su kino profesionalais, išmoksi vaidinti, filmuoti ir montuoti. Kino dirbtuvėse jaunimui padeda ir kino paslaptimis dalinasi du patyrę profesionalūs kino meistrai:

Andrej Špilevoj - operatorius, jaunimo serialo „Viskas Ore!“ režisierius, spektaklio „Bagadelnia“ vaizdo projekcijų autorius.

Silvestras Polinauskas – jaunosios kartos režisierius, prieš tris metus baigęs LMTA kino režisūros studijų bakalaurą. Režisieriaus filmografijoje yra šie jo rašyti ir režisuotai trumpametražiai filmai – „Das Auto“ (2017) ir „Siena“ (2018) - jie buvo rodyti Lietuvos ir kelių užsienių festivalių konkursinėse programuose. Filmas „Siena“ taip pat buvo atrinktas Sidabrinės Gervės Kiaušinio nominacijai už geriausią 2018 m. studento darbą. Dokumentinis filmas „Tai yra Danas“ (2016)  sukurtas „Nordbaltic“ kūrybinių dirbtuvių metu buvo išrinktas geriausiu šių dirbtuvių filmu.

 

Jei tau 14 - 20 metų rašyk, kodėl nori dalyvauti kino dirbtuvėse! Siųsk iki birželio 15 d. el. p. edukacija@garsas.lt, tel. +370 682 19800.

Organizatorius: kino centras „Garsas", Klaipėdos g. 146

Projektas „Mano mokytojas kinas".

Projektas iš dalies finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės ir Lietuvos kultūros tarybos lėšomis. 

panevezio-miesto-savivaldybe_(1)    ltk_logotipas_juodas_png_(1)

Informacinis rėmėjas:

pulsas_300px

Kino dirbtuvės "Aš+Miestas=Kinas2021" organizuojamos remiantis LR Sveikatos Apsaugos Ministro Valstybįs lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo nutarimu "Dėl vaikų stovyklų veiklų organizavimo būtinų sąlygų 2021 gegužės 21 d. Nr. V-1168 https://bit.ly/3zepDTt