Rugpjūčio 22 d. 18 val. kino centras „Garsas“ žiūrovus pakvies į nenuoramos dvylikamečio Sašos paiešką. Debiutinį ilgametražį režisieriaus Ernesto Jankausko filmą „Čia buvo Saša“ pristatys filmo kūrybinės grupės narės: prodiuserė Rūta Petronytė ir scenarijaus autorė Birutė Kapustinskaitė. Šešioliką festivalių aplankęs filmas žiūrovus paskatins užduoti ne vieną klausimą.

                          „Čia buvo Saša“ – nuoširdi ir linksma drama apie porą, kuri nusprendžia įsivaikinti išsvajotą mažą mergaitę, tačiau vietoj jos pasiūlomas paauglys Saša. Potencialūs įtėviai įkalbami su berniuku drauge praleisti dieną – taip prasideda trijulės gyvenimą pakeisiantys įvykiai. Įtemptai dienai baigiantis, kiekvienas privalės atsakyti į klausimą – kas gi yra tikroji šeima?

                          Juosta pelnė pripažinimą užsienio festivaliuose, tačiau linksmai, bet apie rimtus dalykus kalbantis filmas siekia atkreipti dėmesį į Lietuvai aktualią ir opią problemą – vaikų įsivaikinimą. Dalį sumos nuo parduotų bilietų filmo platintojai skirs šių laikų herojams – globėjams, pasiryžusiems įsivaikinti. Kino centro „Garsas“ bilieto kaina 4 eurai, taikomos nuolaidos. Juos galite įsigyti ir internetu: https://www.garsas.lt/filmas/susitikimas-su-kurybine-grupe-filmas-cia-buvo-sasa/