Kino centre „Garsas“ savo filmą „Kita tylos pusė“ pristatys režisierius Algimantas Puipa

 

                         

                          Spalio 9 d. 18 val. kino centre „Garsas“ išskirtinis filmo „Kita tylos pusė“ seansas su režisieriumi Algimantu Puipa. Pagal švedų rašytojo Torgny Lindgren romaną „Kamanių medus“ sukurtame filme vaidina Lietuvos kino grandai: Juozas Budraitis, Povilas Stankus, Viktorija Kuodytė. Autentišką Švedijos kaimą, apsuptą vandens, filmo režisierius A. Puipa atkūrė Lietuvoje. Skandinavišką dvasią puikiai atitiko unikalus kaimelis – Ventė, įsikūręs „Ventės ragu“ vadinamame kyšulyje prie Kuršių marių Šilutės rajone.

                          Filmo tema – brolių nesantaika. Einaras ir Kasparas – broliai, panašūs ir kartu labai skirtingi žmonės. Nematė jie vienas kito visą amžinybę, nors jų namus skiria tik upė. Kasdien jie stebi vienas kitą iš toli, žino kada kuris kūrena krosnį, eina miegoti, uždega šviesą ir... laukia vienas kito mirties. Jų broliškas ryšys seniai nutrūkęs, dar jaunystėje, tada, kai abu mylėjo vieną moterį vardu Mina. Vienam ji buvo žmona, kitam – meilužė. Mina abiem pagimdė sūnų Larsą. Einaras gerai prisimena tą vasarą, kai žuvo Larsas. Ir abu broliai buvo kalti dėl jaunuolio mirties. Šis tragiškas įvykis dar labiau pagilino nesantaiką ir visiems laikams atėmė ne tik sūnų, bet ir mylimą Miną. Štai nuo tada broliai atsitvėrė vienas nuo kito amžina tylos ir neapykantos siena. Intriguojantis, provokuojantis ir nepatogus A. Puipos darbas nukels į vandens apsuptą Švedijos salą narplioti istorijos, kurioje kiekvienas rasime kažką sau pažįstamo.

                          Šį trečiadienį, 18 val. kino centre „Garsas“ besisvečiuosiantis režisierius Algimantas Puipa pasiruošęs bendrauti sus Panevėžio publika ir atsakinėti į žiūrovų klausimus. Bilietus į renginį galima įsigyti už 4 eurų kainą, taikomos nuolaidos. Juos galite įsigyti ir internetu svetainėje: https: https://www.garsas.lt/filmas/susitikimas-su-kurybine-grupe-kita-tylos-puse/.

 

 

Daugiau informacijos:

www.garsas.lt

Telefonu: 8-45 46 88 33