Kino centre „Garsas“ mėginimas pažaboti „Like“ VIRUSĄ

 

                          Gruodžio 10 d. 17.30 val. kino centre „Garsas“ vyks švedų filmo „Like VIRUSAS“ premjera (rež. Sergey Vasiliev), kurią pristatys visiems puikiai žinomas režisierius, aktorius, kompozitorius, žmogus-orkestras Vidas Bareikis. Filmas įkvėptas kompiuterinių žaidimų entuziasto Pewdiepie, kuris tapo pirmuoju žmogumi, surinkusiu 10 milijardų „You Tube“ peržiūrų. Toks staigus švedo sėkmės pavyzdys sujaukė ne tik viso pasaulio paauglių protus, bet ir įkvėpė sukurti filmą apie skaitmeninės šlovės bet kokia kaina siekiančius paauglius. Filmas nominuotas penkiuose tarptautiniuose vaikų ir jaunimo filmų festivaliuose Švedijoje, Danijoje, Suomijoje, Brazilijoje ir Pietų Korėjoje.

                          Filmo centre – Švedijos mieste Malmėje tarp paauglių plintantis paslaptingas virusas. Viruso simptomai: pykinimas, galvos svaigimas ir didžiulis noras išgarsėti. Penki paaugliai kovoja su liga, bandydami suprasti, kas jiems nutiko. Filme netyla Pewdiepie riksmai, šalia kurių skamba herojų pasakojimai, juokingai ir nuoširdžiai komentuojamos mūsų laikų vertybės ir svajonės.

                          Jaunimui skirtoje dramoje akcentuojamos nepilnavertiškumo komplekso, vienatvės, tapatybės formavimosi temos. Po kino seanso vyks diskusija tema: „Like“ viruso karta. Pliusai ir minusai. Bilietus į renginį galite įsigyti ir internetu kino centro „Garsas“ svetainėje: https://www.garsas.lt/filmas/kino-renginys-premjera-like-virusas/