KINO CENTRO „GARSAS“

ATIDARYMAS!

 

Nauja kino edrvė Panevėžyje, Klaipėdos g. 146.

Liepos 21 d. 19 val. kino centras „Garsas" kviečia atvykti į naujai įrengtą kino salę.

Europinis kinas grįžta su ypatingu kino centro "Garsas" LED ekrano pristatymu.

Jūsų laukia: raudonas kilimas, malonus ir šiltas pasitikimas, gaivūs gėrimai, naujų kino erdvių pristatymas ir romantiškai prancūziškas vakaro seansas.

Filmas KVEPALAI (Les parfums)

Prancūzija, komedija, drama, 2020, 1:40, N-13.
Režisierius ir scenarijaus autorius: Grégory Magne
Vaidina: Emmanuelle Devos, Grégory Montel, Zelie Rixhon, Pauline Moulène, Gustave Kervern, Sergi López, Sacha Bourdo,Lisa Perrio

Anė Valberg (aktorė Emmanuelle Devos) kažkada buvo tikra kvepalų industrijos pažiba. Išskirtinę uoslę ir neeilinį talentą turinti moteris kūrė didžiulės sėkmės sulaukiančius kvepalus ir pati galėjo rinktis, su kuo nori dirbti. Tačiau vieną dieną nutinka pats baisiausias dalykas parfumeriui: Anė praranda uoslę.

Nors užsakymai staigiai išsenka (gandai mados industrijoje sklinda itin greitai), prisitaikyti prie naujos realybės Anei sekasi kur kas sunkiau. Pripratusi prie pagyrų ir liaupsių, savanaudiška, temperamentinga ir arogantiška moteris ir toliau elgiasi kaip diva, nekreipdama dėmesio į aplinkinių jausmus bei norus. Jai atleidus jau kelintą asmeninį vairuotoją, likimas ją suveda su Giljomu (akt. Grégory‘is Montel‘is). Sudėtingą skyrybų procesą išgyvenantis vyras tiesiog privalo išlaikyti šį darbą, jei nori ir toliau matytis su savo dešimtmete dukra.

Sunkiai pakęsdami vienas kitą, tačiau priversti bendradarbiauti, Anė ir Giljomas pamažu ima keistis. Kasdien vienas apie kitą sužinodami kažką naujo, jie ima geriau pažinti ir patys save. O kadangi nė vienas nepasižymi itin išlavintu gebėjimu patylėti, jų pastebėjimai, komentarai ir replikos, nors ir ne visuomet malonios, atveria akis dėl dalykų, apie kuriuos niekas kitas jiems niekuomet nėra užsiminęs.

Nauja puiki prancūziška komedija apie tarpusavio santykius, vidines baimes, džiaugsmą ir gyvenimo grožį.

 

Bilietus galima įsigyti darbo dienomis nuo 10:00 iki 18:00 val. Kino centro „Garsas“ kasoje adresu Klaipėdos 146, Panevėžys

Bilieto kaina nuo 3 Eur.