Pasilūymas įmonėms, turinčioms vitrinas

Didžiausia kino šventė mieste tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną, ir naktį“ sugrįžta ir kviečia tapti konkurso „Šventinė vitrina“ dalyviu! Tai puiki proga ne tik originaliu būdu tapti ryškiau matomais mieste, bet ir laimėti net 3 mėnesių kino abonementą į europietiško, nekomercinio kino seansus.

Kovo 6-12 dienomis kino centre „Garsas“ 16-ąjį kartą vyks tarptautinis filmų festivalis „Europos kinas ir dieną, ir naktį“. Iškilmingas festivalio atidarymas su raudonu kilimu, užsienio šalių ambasadoriais, ekrano žvaigždėmis, kitais garbiais svečiais, išskirtiniu teatralizuotu pasirodymu atveria galimybę panevėžiečiams pamatyti kokybiškų ir įvertintų nekomercinių filmų iš visos Europos.

Šiais metais festivalį atidarys vokiečių filmas „Paskutinis nuomininkas“, jo pristatyti atvyksta svečiai iš Vokietijos: režisierius Gregor Erler ir pagrindinis aktorius Matthias Ziesing, prestižinio Liuneno kino festivalio direktorius Michaelis Wiedemannas. Iškilmingo festivalio atidarymo metu dvejose kino salėse bus rodomi 6 naujausi filmai, atspindintys populiariausias šių dienų aktualijas.

 

Kviečiame Jus tapti kino šventės dalyviu ir papuošti savo įmonės vitriną festivalio vizualais. Mes galime Jums pasiūlyti B1, ar A2, A3 dydžio festivalio plakatus, programėles, visa kita – Jūsų idėjos ir kūrybiškumas. Kartu mes galime sukurti didelę kino šventę mieste!

Konkurso „Kino šventės vitrina“ pradžia 2020 m. vasario 25 d., pabaiga – kovo 6 d.

Tai puiki galimybė atkreipti visų dėmesį į Jūsų vitriną.

 Vertinimo kriterijai: kūrybiškumas, originalumas

 

Visi dalyvaujantys bus pakviesti į festivalio atidarymą.

 

1 vieta – abonementas dviems žmonėms 3 mėnesiems į visus europietiškus kino filmus

 

 

Jūsų atsakymo laukiame iki 2020 m. vasario 17 d. paštu reklama@garsas.lt

 

Dalyvavimo sąlygos labai paprastos - tereikia kūrybiškai pasipuošti savo vitrina festivalio plakatais ar programėlėmis, o mes nufotografuosime ir paskelbsime Facebook paskyroje, kad žiūrovai rinktų savo favoritus.

Nugalėtojas bus paskelbtas iškilmingo festivalio atidarymo metu - kovo 6 d. į kurį būsite pakviesti su dar vienu asmeniu.