Animacinis filmas „Šuniškas pokštas“ žaismingai mokys vaikus atsakingo elgesio ne tik su gyvūnais

 

Jau šiandien, penktadienį, į mūsų šalies kino ekranus atkeliauja nuotaikinga, tačiau labai svarbią žinią siunčiantis lietuviškai dubliuotas animacinis filmas „Šuniškas pokštas“. Jo kūrėjų teigimu, juosta suteikia ne tik pramogą visai šeimai, bet ir turi labai svarbią misiją.

 

„Manau, visi sutiks, kad su vaikais svarbiomis temomis kalbėtis labai reikia, tačiau ne visi tėvai tai daro tinkamai. O ir kalbėti kartais nepakanka. Todėl filmas „Šuniškas pokštas“ turėtų pagelbėti visiems, kuriems nesvetimos elgesio su gyvūnais, jų globos temos. Be to, pasąmonėje mažieji žiūrovai dar turėtų išmokti ir kitokių svarbių pamokų – juk jei elgiesi gražiai su gyvūnais, būsi taktiškas ir su aplinkiniais žmonėmis. Jų taip pat nederėtų skirstyti nei pagal kilmę, nei pagal rasę, nei pagal kitus aspektus“, – pristatydami premjerą pasakojo juostos kūrėjai.

 

„Šuniškas pokštas“ pasakos ne visai linksmą, tačiau labai pamokančią istoriją. Nerūpestingo ir išlepinto šunelio Pokšto gyvenimas buvo tarsi pasaka. Gyvendamas didžiuliame name, jis buvo lepinamas dėmesiu ir meile. Deja, pasaka vieną dieną baigėsi: labai nepalankiai susiklosčius aplinkybėms, Pokštas buvo išmestas į gatvę. O ten – visiškai kitokios taisyklės ir žiauri realybė. Nekilmingi ir galimai utėlių turintys šunys, daugybė pavojų, o svarbiausia – labai nemalonaus charakterio, į smurtą linkusios voverės.

 

Vargšui Pokštui ima grėsti jei ne pražūtis, tai bent jau užtikrinta nervų liga. Visa laimė, kad jo gyvenime atsiranda geros širdies mergaitė, priglaudžianti šunelį sunkiausiu jo gyvenimo momentu. Pamažu vėl atgavęs savitvardą, Pokštas ima ieškoti būdų, kaip sugrįžti į numylėtus namus. Kartu su naujais draugais jis patirs daugybę nuotykių ir galų gale supras, kur yra jo tikrieji namai.

 

Apie svarbius dalykus kalbantis animacinis filmas visai šeimai – jau nuo šiandien, spalio 11  dienos, pradedamas rodyti Lietuvos kino teatruose.

 

Filmo anonsas: https://youtu.be/yMBqFuUHBrU