Kino centras „Garsas“ žiūrovus kviečia į drive-in kino teatrą po atviru dangumi

Jau pusantro mėnesio Lietuvoje trunkantis karantinas dėl koronaviruso grėsmės iš esmės pakeitė visų gyvenimo įpročius – daugelis dirba iš namų, o pramogų susigalvoti vis sudėtingiau.

Kino centras „Garsas“ visus savo žiūrovus, išsiilgusius gero kino, jau nuo šio sekmadienio pakvies į vieną romantiškiausių – drive-in kino seansų po atviru dangumi. Pasimėgauti išskirtiniais filmais saugiai neišlipus iš automobilio bus galima gegužės 3, 7 ir 14 dienomis išties ypatingoje vietoje – Stetiškių aerodrome, Oreivių g. 1. Kino seansai vyks vakare nuo 21.30 val., mašinos bus įleidžiamos nuo 21.00 val.

Gegužės 7 d. 21.45 val. filmas „Purpurinis rūkas“

Bilietus galite įsigyti paspaudus nuorodą: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/kinas-drive-in-panevezyje-b7fb

Mūsų draugai Kavos ir šimtalapių namai kviečia visus drive-in žiūrovus pasiruošti kino pramogai.
Kavai ir karštiems kavos gėrimams bei arbatai bus taikoma -20% nuolaida.
Nuolaida taikoma nuo 19 val. iki 21 val.
Norint, gauti nuolaidą, reikės parodyti elektroninį drive-in kino bilietą telefone ar atspausdintą.
Vienam bilietui, nuolaida taikoma vieną kartą.
Kapučino kavos ir šimtalapių namai kino gurmanų lauks adresu Parko g. 24B, Panevėžys.

Renginio partneriai:

Panevėžio miesto savivaldybė

VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija

Panevėžio aeroklubas

MB "Laikas desertui"

Atvykite, išbandykite ir pasidalinkite savo įspūdžiais. Raginame būti atsakingais ir tikimės Jūsų sąmoningumo – laikykimės visų saugumo reikalavimų. 

 

PURPURINIS RŪKAS

Lietuva, drama, 2019, 1:45, N-13

Režisierius: Raimundas Banionis 

Vaidina: Arkadijus Vinokuras , Arūnas Storpirštis, Vidas Petkevičius, Tadas Gudaitis, Giedrė Mockeliūnaitė, Severinas Norgaila

Originalo kalba: lietuvių

Iš tremties Rusijoje Jozefas grįžta į Lietuvą. Vaikinas patenka tarp dviejų „ugnių“. Sovietų valdžia priverčia vaikiną tapti jų agentu, o miškuose besislapstantys partizanai – savuoju. Buvusiuose Jozefo namuose gyvena Janė, kurią vaikinas pamilsta. Tik šis jausmas vienpusis – mergina myli partizanų vadą Vladą, kuris, pasak gandų, kaltas dėl Jozefo tėvų mirties. Praėjus daugybei metų, Izraelyje gyvenantis Jozefas gauna kvietimą į Lietuvos teismą liudyti Vlado byloje. Vyrui iškyla dilema: pasakyti tiesą ir taip pasmerkti savo mylimosios teisėtą sutuoktinį ar pameluoti ir išgelbėti tikrąjį vaiko tėvą