Jau šį penktadienį, liepos 5  dieną, į kino teatrus grįžta kultinis Žmogus-voras. Juostoje „Žmogus-voras: toli nuo namų“ vaidina tokios Holivudo žvaigždės kaip Samuelis L. Jacksonas, Jake’as Gyllenhaalas, Zendaya ir, žinoma, Tomas Hollandas, kuris šio superherojaus kostiumą velkasi pastaruosius trejetą metų. Nenuostabu, jog aktorius jau spėjo susitapatinti su jam žinomumą atnešusiu komiksų veikėju, tačiau neseniai jis visus nustebino pareikšdamas, jog vieno atsakymo apie Žmogų-vorą nesugeba rasti iki šiol ir tai yra vienas didelis skirtumas, skiriantis aktorių nuo jo įkūnyjamo personažo.

 

Žurnalistų paklaustas apie tai, kokių panašumų turi su Žmogumi-voru, T. Hollandas sakė: „Piteris Parkeris yra jaunas, laimingas ir sėkmingas vaikas. Širdyje ir aš jaučiuosi panašiai. Žinoma, jam nuolat tenka dorotis su iššūkiais, praeiti kliūtis, tačiau jis išlieka tuo, kuris viskuo vaikiškai stebisi ir tai labai svarbi jo savybė“.

 

Tačiau jiedu su Piteriu Parkeriu turi ir vieną didžiulį skirtumą.

 

„Man niekaip nepavyksta suprasti, kodėl jis taip slepia savo tikrąją tapatybę. Jei aš suprasčiau, kad turiu supergalių, akimirksniu praneščiau apie tai visam pasauliui. Gal jis taip nori apsaugoti savo artimuosius nuo blogio? Bet kuriuo atveju, scenarijus yra būtent toks ir dėl to Žmogų-vorą myli visas pasaulis. Bet mano elgesys tokiu atveju būtų kardinaliai kitoks. Tuo mes ir skiriamės“, – sakė T. Hollandas.

 

Naujausiame filme „Žmogus voras: toli nuo namų“ istorija prasideda nuo to, jog Tanoso sukeltos ir pasaulį pakeitusios katastrofos padarinius pajuto visi „Keršytojų“ komandos nariai. Tačiau bene didžiausią poveikį šie įvykiai turėjo jaunajam Piteriui Parkeriui, patyrusiam asmeninę tragediją. Norėdamas atsigauti po sunkių išgyvenimų, Piteris labai apsidžiaugia galimybe su klasės draugais pakeliauti po Europą.

 

Vis tik vaikinui netenka ramiai pasimėgauti Senojo žemyno teikiamais įspūdžiais ir žaviosios Mišelės (aktorė ir dainininkė Zendaya) kompanija. Žmogaus-voro pagalbos prireikia pačiam Nikui Furiui (akt. Samuelis L. Jacksonas), sunerimusiam dėl naujo paslaptingo superherojaus Kventino Beko (akt. Jake‘as Gyllenhaalas). Kas jis – potencialus sąjungininkas ar negailestingas piktadarys? Žmogus-voras gauna pirmąją užduotį, kurią turės atlikti visiškai vienas.

 

Visus atsakymus sužinoti galėsime naujausiame ir itin lauktame filme „Žmogus voras: toli nuo namų“ jau nuo šio penktadienio, liepos 5  dienos.

 

Filmo anonsas: https://youtu.be/xg0WhvteOn4