webui_as_plius_miestas_(1)

LAIMĖK GERIAUSIO FILMO PRIZĄ! 

Kino centras „Garsas“ visus neabejingus kinui ir jo kūrimo menui kviečia kurti savo trumpametražius filmus. Festivalis „AŠ + MIESTAS = KINAS 2020” skatina visus kino meno mylėtojus pažvelgti į miestą pro kino kameros objektyvą bei kurti savo  filmus apie tai, kas mus supa ir kuo mes gyvename. Festivalyje gali dalyvauti visi norintys: trumpus filmus galima filmuoti tiek su mobiliais telefonais, tiek su vaizdo kameromis ar planšetiniais kompiuteriais. Svarbiausia – didelis noras!

Vienas autorius ar autorių grupė gali pateikti vieną filmą. Juos vertina ir į festivalio programą atrenka kompetentinga kino profesionalų komisija.

Įdomiausi scenarijai, kūrybingiausi operatoriai, dėmesį kaustantys aktoriai, netikėtos istorijos – visų dalyvaujančių filmų kūrybinės grupės bus apdovanotos festivalio rėmėjų prizais (PRIZUS SKELBSIME), o sukurti filmai parodyti didžiausiame kino ekrane Lietuvoje.

Filmus siųskite el. paštu edukacija@garsas.lt iki š. m. rugpjūčio 30 d.  su užpildyta dalyvio anketa.

2020_dalyvio_anketa

2020_festivalio_nuostatai

 

____________________________________________________________

 

untitled

 Projekto MANO MOKYTOJAS KINAS  kino dirbtuvės AŠ+MIESTAS=KINAS 2020

Kino dirbtuvėse jaunimui padeda ir kino paslaptimis dalinasi du patyrę profesionalūs kino meistrai. 

Andrej Špilevoj - operatorius, jaunimo serialo „Viskas Ore!“ režisierius, spektaklio „Bagadelnia“ vaizdo projekcijų autorius.
Viktorija Jonkutė - prodiuserė, dokumentinių filmų „Arčiau žemės anapus upės“, „Semme“ režisierė, filmo „Vėjų žemė“.

Įdomiausi scenarijai, kūrybingiausi operatoriai, dėmesį kaustantys aktoriai, netikėtos istorijos – visų dalyvaujančių filmų kūrybinės grupės bus apdovanotos festivalio rėmėjų prizais, o sukurti filmai parodyti didžiausiame kino ekrane Lietuvoje.

 _______________________________________________________________

 

Respublikinis trumpametražių filmų festivalis AŠ+MIESTAS=KINAS 2020

naujas_festivalio_logotipas

Kino dirbtuvės jaunimui

Birželio 29-liepos 3 dienomis

Sužinok, kaip gimsta kinas!

Stovykoje sukursi savo filmą su kino profesionalais, išmoksi vaidinti, filmuoti ir montuoti

Jei tau 15-20 metų, nepražiopsok, rašyk, kodėl nori dalyvauti kino dirbtuvėse.

Siųsk iki birželio 12 d. el. paštu edukacija@garsas.lt

dirbtuvių_sutartis_2020

kino_dirbtuviu_nuostatai_2020

2020_amk_stovyklos_dalyvio_anketa

 

Gerbiami mokytojai,

Kino centre “Garsas“ dirbantys specialistai žino, kad kino edukacija yra būtina. Juolab, kad vaikams ir jaunimui vaizdas ir garsas yra viena priimtiniausių ir maloniausių priemonių gauti informaciją. Tad kodėl to neišnaudojus mokymosi procese ir papildyti jį edukacinių filmų žiūrėjimu? Pas mus visada rasite galimybių tobulėti, jei jums įdomus kinas ar kino integracija į edukacinį procesą.Tikimės, kad mūsų siūlomi filmai, kaip informacijos ir idėjų šaltiniai, padės atskleisti, interpretuoti ir aiškinti įvairių disciplinų temas, lavinti mokinių kūrybinius gebėjimus ir kritinį mąstymą.

Laukiame Jūsų kino centre "Garsas" darbo dienomis Jums patogiu metu.

Bilietų kainos:

Grupė virš 10 žmonių - 2,00 Eur (komerciniams filmams netaikoma)

Filmo aptarimas iki 25 asmenų grupei  - 15 Eur.

Lydintys pedagogai įleidžiami nemokamai.

Seansą užsisakyti galite paskambinę telefonu (8~45) 46 88 33/31, mob. tel. 8682 19800 arba parašę elektroninę žinutę adresu edukacija@garsas.lt

 

KVIEČIAME DALYVAUTI. Festivalio „Europos kinas ir dieną, ir naktį 2020“ kviečia deleguoti 1-2 mokinius (10-19 metų amžiaus) tapti GARSO AMBASADORIAIS. Buriama speciali vaikų ir jaunimo komisija, kuri nemokamai žiūrės festivalio filmus, diskutuos su moderatoriumi ir rinks geriausią vaikų ir jaunimo programos PAŽADINTI ŽVILGSNIAI filmą. Registracija iki kovo 4 d. el. paštu edukacija@garsas.lt, tel. 868219800

kino_kritikas_1

 

Taip pat kviečiame mokinius kurti trumpą video apie draugystę. "Kodel mes draigai(ės)?O gal tai bus visa jūsų klasė? Nemokamai žiūrėkite atidarymo filmą.

draugų_video

 

IEŠKOMAS KINO MĖGĖJAS!!!!

 http://www.lkc.lt/2020/02/ieskomas-lietuvos-atstovas-dalyvauti-europos-kino-akademijos-jaunojo-ziurovo-savaitgalyje-erfurte/?fbclid=IwAR1IPuUBVWssgCtxcYBylA44nB4nMvdE89FbIga3vdcr9QO4oXy9QvsEZ8c

 

„Kino vaizdų, garso kadrų edukacija vaikams“ skirtas priešmokyklinio - mokyklinio amžiaus vaikams.

Tikslas – atskleisti ugdyti vaikų ir jaunimo kūrybinį potencialą, kritinį mąstymą, skatinti jų kultūrą. Uždaviniai:

  1. Įtraukti vaikus mažai dalyvaujančius kultūroje, naudojant inovatyvias kūrybines veiklos formas. Priemonės-profesionali kino įranga.
  2. Skatinti kūrybinės raiškos įvairovę pasitelkiant kiną kaip priemonę. Priemonė – skaidrės, teminis žaidimas, kino etiudų kūrimas, kino vaizdų, garso, kadrų edukacija.

Programa sudaryta iš kelių etapų: kino kadro planų pristatymu, atpažinimu, animacinių filmų peržiūra, su aiškia tema, refleksija, kino filmo takelio klausymas ir įsivaizdavimų vaizdų refleksija,

„Kino vaizdų, garso, kadrų edukacija“ yra kino edukacijos programos dalis skirta priešmokyklinio amžiaus vaikams. Ši programa yra inovatyvi, nes ikimokyklinio amžiaus vaikams nėra su kinu susijusių edukacinių programų, darželinukai mažai supranta kino reikšmę, bei suvokia kiną kaip edukacinę priemonę. Dažniausiai kiną suvokia kaip pramogą. Pasitelkus kino vaizdų, garso, kadrų mediją vaikai pažino savo pojūčius, įvertino socialiai jautrias temas, suvokė kino kaip mokytojo vaidmenį, patys kūrė - fotografavo kadrus, vizualiai vertino kadrų planus. Sužinojo  kine naudojamų kadrų planų  reikšmę. Veiklų metu vaikai žiūrėjo trumpametražius animacinius filmus, su edukacinių programų koordinatoriumi juos aptarė, tada patys naudodami planšetinius kompiuterius fiksavo daiktus, aplinką ir vėliau analizavo gautą rezultatą. Kino edukacijos pagalba vaikams suteikiama galimybė susipažinti su kino kūrimo pradmenimis. Vaikai mokosi stebėti aplinką, ieškoti išskirtinių vaizdų, naudotis medijų technologijų galimybėmis. Veiklos pradėtos vykdyti 2019 gegužės mėnesį. Užsiėmimai sulaukė didelio susidomėjimo.

NUORODOS APIE VEIKLĄ LOPŠELIUOSE DARŽELIUOSE

https://www.zibute.eu/2019/11/14/mano-mokytojas-kinas/

https://ldvaivorykste.lt/2019/12/02/panevezio-kino-centro-garsas-edukacine-programa/

https://juzintupm.rokiskis.lm.lt/2019/12/18/ismanioji-kuryba/

 

 

 

SIŪLOME ŠV. KALĖDAS ŠVĘSTI KINE!

JAU GALITE UŽSISAKYKITE ŠVENTINĮ KINO SEANSĄ.

kalėdinis_pasiūlymas

 

 darzeliams_2

Filmą galite rinktis iš programos „Mokausi iš kino“http://mokausiiskino.lt/puslapiai/7/Film%C5%B3%20programa

 juodas_1-12_,,

 

moliugas112_(1)