Žiemos ekranai. LAUKINIS
Le sauvage

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
1975 1:47 Komedija Prancūzija N-13 Prancūzų Lietuvių Prancūzų Institutas Lietuvoje Jean-Paul Rappeneau Catherine Deneuve, Yves Montand

Apie filmą

Karakasas, Venesuela. Po iškilmingų sužadėtuvių vakaro, spontaniškoji Nelly bando slapta pabėgti nuo atkaklaus sužadėtinio, ir netikėtai atsiduria Martin’o viešbučio kambaryje. Garsus kvepalų kūrėjas Martin’as, pavargęs nuo Paryžiaus tuštybės, įsikūrė negyvenamoje saloje, ir svajoja kuo greičiau į ją sugrįžti. Tačiau pažintis su Nelly tik prasideda, o drauge su ja – komiškos ir pavojingos avantiūros.

Žinomo scenaristo, režisieriumi tapusio 7-ojo dešimtmečio viduryje, Jean‘o-Paul’io Rappeneau’o (1932) filmografijoje – aštuoni vaidybiniai filmai: elegancija ir nepriekaištingu ritmingumu žavinčios komedijos, istoriniai filmai ir literatūros klasikos ekranizacijos. Savitam režisieriaus stiliui būdingas žvalus lengvumas derantis su ambicingų temų nagrinėjimu, virtuoziškas Holivudo screwball comedy žanro perkėlimas į prancūzų kultūrinį kontekstą. Vienas garsiausių Rappeneau’o filmų Cyrano de Bergerac (1990) buvo įvertintas Oskaru ir dešimčia Cezarių, o Gerard’as Depardieu už vaidmenį šiam filme laimėjo geriausio aktoriaus apdovanojimą Kanų kino festivalyje.

Filmas bus rodomas tik vasario 1 d.

 35 mm kino juosta

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!