Visos mūsų baimės
Wszystkie nasze strachy

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2021 1:50 Drama Lenkija N-13 Lenkų Lietuvių VŠĮ "A-One films Baltic" Łukasz Ronduda, Łukasz Gutt Dawid Ogrodnik, Maria Maj, Andrzej Chyra

Seansai

07.05 Antradienis 20:00
MAŽOJI LIKO
10+
07.06 Trečiadienis 21:15
MAŽOJI LIKO
10+

Apie filmą

Gdynės kino festivalyje kaip geriausias filmas apdovanota drama stebina nuo pirmųjų kadrų, kai ekrane pasirodo Dawido Ogrodniko vaidinamas pagrindinis herojus – kaime gyvenantis menininkas Danielis Rycharskis. Jis aistringai meldžiasi, vilki vaivorykštės juostelėmis papuoštą treningą (Danielio močiutė tas juosteles vadina „elgebetais“), ant jo krūtinės tabaluoja kryžius, o rankose laikomo rožinio elementas yra „Xanax“ tabletės. Danielis vairuoja motociklą, yra aktyvus bendruomenės narys ir dalyvauja mitinge, kuriuo kaimas nori atkreipti valdžios dėmesį į tai, kad šernai siaubia jų laukus. Danielis gyvena su močiute, bet ilgisi jį atstūmusio tėvo. Tvarte jis kuria dailias vištides, kurios iškart keliauja į parodas. Danielis myli ir yra mylimas, nors jo mylimasis bijo prisipažinti, kad yra gėjus. Filmo pradžioje atrodo, kad tai jau pernelyg idealu, bet gyvenimas greit sugriauna idiliją. 

Išankstinės premjeros seansas birželio 3 dieną yra kartu su „Lokys, liūtas ir šakelė“ organizuojamo projekto „Europietiško kino kelionės“ dalis. Projekto seansai kviečia pažinti ir pamilti skirtingų Europos šalių kiną bei originaliausius filmus išvysti išankstinių premjerų metu. Projektas yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis. 

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!