Visa tiesa apie divą
The Truth

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2019 1:46 Drama Japonija, Prancūzija N-13 Prancūzų Lietuvių VŠĮ "Kino Aljansas" Hirokazu Kore-eda Clémentine Grenier, Manon Clavel, Catherine Deneuve, Juliette Binoche, Ethan Hawke

Seansai

06.02 Antradienis 14:00
DIDŽIOJI LIKO
8
LIKO
10+
06.03 Trečiadienis 16:30
DIDŽIOJI LIKO
8
LIKO
10+
06.04 Ketvirtadienis 21:10
DIDŽIOJI LIKO
8
LIKO
10+

Apie filmą

Naujajame „Vagiliautojų" režisieriaus filme Catherine Deneuve vaidina Prancūzijos kino divą Fabijaną. Ši, įkopusi į aštuntąjį dešimtmetį, tęsia aktyvią karjerą ir mėgaujasi gerbėjų dėmesiu. Neišmatuojamo ego aktorei darbas visuomet rūpėjo labiau nei šeima. Fabijanai išleidus memuarus, iš Niujorko su šeima grįžta ilgai nematyta dukra Lumira (Juliette Binoche). Jų ryšio tvarumas yra neginčijamas, net jei tiesą apie jų bendrą praeitį dengia migla. Senas žaizdas atveriantis motinos ir dukros susitikimas bus kupinas lengvo humoro ir meilės žmogaus netobulumui.

„Pirmajame Hirokazu Kore-edos filme už Japonijos ribų net ir naujas kultūrinis fonas bei svetima kalba neužgožia jo nesupainiojamo stiliaus ir į žmogaus gelmes neriančių pasakojimų savitumo. Režisierius lieka ištikimas šeimos santykių temai, kur net tragiškos klaidos vaizduojamos šiltai ir empatiškai." (Aistė Račaitytė)

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!