Tenetas
Tenet

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2020 2:30 Drama, Trileris, Veiksmo Didžioji Britanija, JAV N-13 Anglų Lietuvių Christopher Nolan JOHN DAVID WASHINGTON, ROBERT PATTINSON, ELIZABETH DEBICKI, DIMPLE KAPADIA, MARTIN DONOVAN, FIONA DOURIF, YURI KOLOKOLNIKOV, HIMESH PATEL, CLÉMENCE POÉSY, AARON TAYLOR-JOHNSON, MICHAEL CAINE IR KENNETH BRANAGH

Apie filmą

Žiūrovus visame pasaulyje pribloškusio kino filmo „Pradžia“ (Inception) dešimties metų jubiliejaus proga, originalusis, kino standartus laužantis režisierius Christopheris Nolanas sugrįžta su nauja realybę į šipulius daužančia juosta „Tenet“.

Pagrindinis filmo herojus, kurį vaidina žymiojo aktoriaus Denzelio Washingtono sūnus Johnas Davidas Washingtonas, gauna užduotį: užkirsti kelią trečiam pasauliniam karui. Daug detalių jam neatskleidžiama. Viskas, ką jam užtenka žinoti, yra vienintelis žodis „Tenet“, kuris turėtų padėti atsirinkti, kas yra jo sąjungininkai ir priešai. Agentas leidžiasi į protu nesuvokiamą ir kvapą gniaužiančią kelionę po tamsų ir bauginantį tarptautinių šnipų pasaulį. Į misiją, kurioje laiką reikės suvokti kitaip.

Tai ne kelionė laiku. Inversija.

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!