Švilpautojai
The Whistlers

*****
 Prisijunkite ir balsuokite!
2019 1:37 Drama, Komedija Prancūzija, Rumunija, Švedija, Vokietija N-13 Anglų, Ispanų, Rumunų Lietuvių Festivalis"Kino pavasaris" Corneliu Porumboiu Vlad Ivanov, Catrinel Marlon, Rodica Lazar, Agustí Villaronga, Sabin Tambrea, István Teglas, Cristóbal Pinto

Seansai

06.02 Antradienis 21:30
DIDŽIOJI LIKO
8
LIKO
10+
06.03 Trečiadienis 20:00
MAŽOJI LIKO
6
06.04 Ketvirtadienis 18:30
DIDŽIOJI LIKO
8
LIKO
10+

Apie filmą

Ne viskas yra taip, kaip atrodo. Bent jau ne policininkui Kristi, dirbančiam abiejose įstatymo pusėse. Vyras privalo vykti į Kanarų salą La Gomerą ir išmokti vietinės švilpautojų kalbos. Sutiktas paslaptingosios Gildos, kuriai jaučia daugiau nei kolegiškus jausmus, vyras jau kitą dieną imasi gvildenti kodinę kalbą. Ši turės padėti bendrauti su gangsteriais ir išvaduoti iš Rumunijos kalėjimo Žoltą, kuris vienintelis žino, kur paslėpti 30 milijonų eurų. Prasideda įtemptas, nenuspėjamas ir komiškas kriminalinis žaidimas.

„Vienas iš rumunų Naujosios bangos pradininkų šįkart švilpauja visai kitokią melodiją – drąsiai maišo film-noir žanrą su komedija, detektyvą su drama, realybę su kino citatomis ir sukuria reginį, kuriuo mėgausis visi, mylintys kiną." (Gediminas Kukta)

DALINTIS PER FB

Komentarai (0)

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ


Prisijunkite ir komentuokite!